Uzaktan Eğitim ile İşinizin Başından Ayrılmadan Diploma Sahibi Olun

Beykoz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları “Dış Ticaret” ve “Lojistik”  farklı bir alanda lisans-önlisans eğitimi alan ya da lise mezunu olup,  kariyerinde yüksekleri hedefleyen lojistik ve dış ticaret ve gümrük çalışanlarına önemli bir fırsat sunuyor. “İşinizin başından ayrılmadan” diploma sahibi olacağınız adımı bu yıl siz de atabilirsiniz. Üstelik sektör çalışanlarına %40 burs olanağı ile.

Uzaktan eğitim almak isteyen adaylar için başvurunun ilk adımı, ÖSYM 2018 Temel Yeterlilikler Testinden (TYT) 150 puan barajını geçmek. Sınav bu yıl 23 Haziran 2018 tarihinde ÖSYM tarafından yapıldı.

TYT sınavında barajı geçtikten sonra ikinci adım Beykoz Üniversitesi’nin “Lojistik” ve “Dış Ticaret Önlisans” Programlarını tercihlerinize yazmak. Tercihler 7-14 Ağustos tarihleri arasında https://ais.osym.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.

Sonrasında zaman ve mekândan bağımsız olarak internet aracılığıyla eğitim alarak, diplomanıza sahip olabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek, sizi “Lojistik” ya da “Dış Ticaret” Önlisans Diploması sahibi yapacak “Uzaktan Eğitim” Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://ue.beykoz.edu.tr sayfasını ziyaret edebilir ve sorularınız için 444 25 69’dan Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Koordinatörü Önder Yeral ile görüşebilirsiniz.

Bu içerik 04/08/2018 tarihinde güncellenmiştir.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesi'ni yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.