Beykoz Üniversitesi ile İGM Derneği'nden Eğitim İş Birliği

Beykoz Üniversitesi, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği'yle gerçekleştirdiği iş birliği ile dış ticaret önlisans eğitimi almak isteyen çalışanlara önemli bir fırsat sunuyor. Dernekle gerçekleştirilen iş birliği ile dernek üyesi şirketlerin çalışanları, üniversitenin "Dış Ticaret Uzaktan Eğitim Ön Lisans Programı"na yerleşmeleri durumunda eğitim öğretim ücretlerinde kazandıkları ÖSYM bursları ve sektör burslarına ilave olarak %10 oranında daha burs elde edecek. Burslar katılımcıların normal öğrenim süreleri sona erene dek başarıya bakılmaksızın devam edecek.

Konu ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz; 

Beykoz Üniversitesi Uzaktan Eğitim Önlisans Programı “Dış Ticaret”, farklı bir alanda lisans-önlisans eğitimi alan ya da lise mezunu olup  “Gümrük Müşavir Yardımcısı” olmayı hedefleyen gümrük sektörü çalışanlarına önemli bir fırsat sunuyor. Gümrük Müşavir Yardımcısı Sınavına girmek, B Karnesi sahibi olmak için ön koşul olan önlisans diploması sahibi olmayı “işinizin başından ayrılmadan” gerçekleştirmenizi sağlayacak adımı bu yıl siz de atabilirsiniz. Üstelik Gümrük Müşavirliği çalışanlarına %40 sektör bursu ve İGMD mensuplarına özel ek %10 burs olanağı ile.

Uzaktan eğitim almak isteyen adaylar için başvurunun ilk adımı, ÖSYM 2018 Temel Yeterlilikler Testi (TYT) girmek ve 150 puan barajını geçmek. Sınav bu yıl 23 Haziran 2018 tarihinde ÖSYM tarafından yapılacak.

ÖSYM, TYT Sınavı başvurularını 1 Mart 2018’de kabul etmeye başladı.  https://ais.osym.gov.tr/adresinden detaylarını öğrenebileceğiniz sınava başvurular 21 Mart 2018 gece yarısına dek yapılabilecek. TYT sınavında barajı geçtikten sonra ikinci adım Beykoz Üniversitesi’nin “Dış Ticaret Önlisans” Programını tercihinize yazmak.

 Sonrasında zaman ve mekandan bağımsız olarak internet aracılığıyla eğitim alarak, diplomanıza sahip olabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek, sizi Dış Ticaret Önlisans Diploması sahibi yapacak “Uzaktan Eğitim” Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için https://www.beykoz.edu.tr/icerik/1119-dis-ticaret-uzaktan-egitim sayfasını ziyaret edebilir ve sorularınız için 444 25 69’dan Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Koordinatörü Önder Yeral ile görüşebilirsiniz.

Bu içerik 13/03/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.