E-Ticaretin Geleceği ve Süreçleri Tartışıldı

Beykoz Üniversitesi Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öncülüğünde 10 Ekim 2018 Çarşamba günü E-Ticaret Konferansı düzenlendi. Düzenlenen konferansta Aymarka E-Ticaret Direktörü Necmi Kahraman, Ebebek E-Ticaret Yöneticisi Erkin Erol ve Koton Mağazacılık Lojistik Müdürü Serkan Uğur öğrencilerle buluştu. Konferansta E-ticaret yönetiminde operasyonel ve depo süreçleri, e-ticaretin geleceği ve kargo süreçlerinin nasıl olduğu; gelecek yıllarda teslimat türlerinin ve e-ticaret aşamalarının nasıl olacağı gibi pek çok konuda detaylar paylaşıldı.

Öğrencilerin e-ticaretle ilgili merak ettiklerini konuklara sordukları 'soru-cevap' kısmının ardından konuklarımıza Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, BLMYO Müdürü Doç. Dr. Ezgi Uzel ve BLMYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Neslihan Balcı Varol tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. 

Bu içerik 10/10/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.