‘'Havacılık Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği'' Konferansı Gerçekleşti

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ve TAV işbirliği ile düzenlenen ‘'Havacılık Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği''  konferansına öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi gösterildi. Miraç Emre Yıldırım (TAV İstanbul Terminal İşletmeciliği A.Ş), Mehmet Sözer (Havaş Yer Hizmetleri A.Ş), Muhammet Topçu (Türk Hava Yolları A.O), Onur Nezer (THY Teknik A.Ş),  Dr. Hüseyin Kuytak (TAV Holding) katılımlarıyla gerçekleşen konferansta İş Sağlığı ve Güvenliği adına alınan önlemlerden bahsedilirken, risk analizi yapmanın faydalarından ve yaşanmış çeşitli kaza türlerine de değinildi.              

Konferansta, verilen eğitimler neticesinde kaza sıklık oranının düştüğünden, geliştirilen projeler ile  İSG performansının her kurumun yapısına uygun hale getirilmesinden bahsedildi. Sosyal sorumluluk projelerinde İSG ve Çevre kavramlarının uygulanarak farkındalık yaratılmasına da değinen konuşmacılarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Bu içerik 05/12/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.