Konuşma Kulübü İş Birliğiyle Genel İngilizce Eğitimleri

Beykoz Üniversitesi ile Konuşma Kulübü, İngilizce konuşma eğitiminde Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kriterlerini referans alarak geliştirdiği müfredatı ile öğrencilerinin akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmesini sağlayan önemli bir iş birliğine imza attı.

İş birliği ile açılacak eğitimlerde öğrencilerin İngilizce öğrenme konusundaki korkulu rüyaları ve ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ gibi söylemleri tarihe karışıyor. Çünkü Konuşma Kulübü’nün genel İngilizce derslerinde tanışma, hobiler, ülkeler, kültürler, eğitim, bilim, iş dünyası, teknoloji ve sağlık gibi birçok güncel konu işlenerek öğrencinin rahatlıkla konuşmaktan korkmaması sağlanıyor. Rahatlıkla İngilizce konuşabilen öğrenci, mezun olduktan sonra çok daha özgüvenli bir şekilde iş arayabiliyor, iş dünyasına adaptasyonu kolaylaşıyor ve kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanabiliyor.  

Maksimum 8 kişilik sınıflar

Konuşma Kulübü’nde haftada 2 gün, 8 kişilik sınıflarda eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenebildiği ‘konuşma’ odaklı eğitimler gerçekleştiriliyor. Kişinin kendisini sözlü ve yazılı ifade edebileceği günlük hayatın içinde geçen farklı konuların işlendiği programda; A1-A2 başlangıç seviyesi, B1-B2 orta seviye ve C1-C2 ileri seviyeleri olmak üzere 6 kur uygulanıyor. Dersler ise üniversitenin Kavacık’ta bulunan yerleşkelerinde gerçekleştirilecek.

* Seviyenizi belirlemek ve İngilizce eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu içerik 28/01/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.