"IT'de Kariyer" Konulu Etkinlik Gerçekleştirildi

Öğr. Gör. Gözde Mihran Altınsoy’un koordinatörlüğünde Bilge Adam Sistem ve IT Teknolojileri Müdürü Ahmet Nurullah Yiğit'in katılımıyla Bilgi Teknolojileri Bölümü öğrencilerimize "IT'de Kariyer" konulu etkinlik gerçekleştirildi.

Bilişim birçok alanı içinde barındırdığı için bu alanda kariyer yapacak olan öğrencilerimizin sistem, ağ, bulut, siber güvenlik gibi birçok alan arasından bir alana yönelmesi gerekmektedir.

Ahmet Nurullah Yiğit, mezun olduktan sonra bu alanda kariyerlerine devam etmek isteyen öğrencilerimizle bilişim alanındaki kariyer fırsatlarını ve bilişim alanındaki sertifikasyonları paylaşarak, öğrencilerimize bu sektördeki tecrübelerini aktardı.

Etkinlik sonunda Bilge Adam tarafından öğrencilerimize katılım sertifikası verildi. Konuşmacımıza ve Bilge Adam Akademiye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu içerik 03/04/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.