2019-2020 Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Programları Bütünleme Sınavları

2019-2020 Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Programları Bütünleme Sınavları

  • Yüksek Lisans Bütünleme sınav programını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Sınavlarda uyulacak esaslar aşağıdaki gibidir;

1. 2019-2020 Güz Yarıyılı Yüksek Lisans Programları Bütünleme Sınavları sürecinde cep telefonlarınızın sınav sırasında yanınızda bulunmaması gerekmektedir. Bunun için her sınav salonuna konulan masalara telefonlarınızın kapatılmış olarak bırakılması zorunludur. Telefonların kaybolması, düşmesi, kırılması vb. doğacak zararlardan tamamen sizler sorumlu olacağınız gibi kopyaya teşebbüs ve kopya çekme vb. gibi istenmeyen disiplin olayı ile karşı karşıya kalmamanız için telefonlarınızın sınav günleri okula hiç getirilmemesi önerilmektedir.

2. Sınavlarda "Öğrenci Kimlik Kartı" kontrolü yapılacaktır. Öğrencilerin öğrenci kimlik kartlarını ibraz etmeleri zorunludur.

3. Sınava gireceğiniz derslik bilgileri sınavdan bir gün önce duyurulacaktır. Lütfen dersliklerinizi sınava gelmeden önce kontrol ediniz.


Bilgilerinizi rica eder sınavlarınızda sizlere başarılar dileriz.

Bu içerik 20/01/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.