Beykoz Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başladı!

Beykoz Üniversitesi olarak Tercih ve Tanıtım Günlerimiz başladı. Tercihler ve bölümler hakkında detaylı bilgi için yerleşkemizde yüz yüze ya da görüntülü online olarak görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yerleşkemizde yüz yüze tercih danışmanlığı için mesafe, maske ve hijyen koşullarının sağlandığı Kavacık Yerleşkemizi (Vatan Caddesi No.69 Kavacık, Beykoz) ziyaret edebilirsiniz. 

Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimizden “Online Tercih Danışmanlığı” hizmeti de alabilirsiniz. “Online Tercih Danışmanlığı” hizmetimiz hafta içi her gün 10.00-16.00 saatleri arasında randevulu olarak gerçekleştirilecektir. Randevu için lütfen “Online Tercih Danışmanlığı Randevu Formu”nu doldurun. Formda Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimiz görüşmek istediğiniz günü ve saati belirtmeniz gerekmektedir. Ekibimiz görüşme saatinden biraz önce telefonla irtibata geçerek online platformda buluşmayı sağlayacaktır.

Önlisans, lisans programlarımız ve tercihleriniz hakkındaki tüm sorularınızı +90 530 230 52 46 numaralı WhatsApp hattımızdan da iletebilirsiniz. Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimiz sorularınızı hemen yanıtlayacaktır.

Bu içerik 16/07/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.