Tanışma ve Oryantasyon Günleri 2022-2023

Sevgili Öğrencilerimiz,

Öncelikle Beykoz Üniversitesine hoş geldiniz.

Üniversitemizin Tanışma ve Oryantasyon Programı 26-29 Eylül 2022 tarihleri arasında çevrim içi ve yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. Program, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Durman’ın açılış konuşması ile başlayacak olup YouTube kanalımız üzerinden canlı yapılacaktır. Enstitü/Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu oturumları ise üniversitemiz içerisinde yerleşkelerimizde yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Tanışma ve Oryantasyon Programında Rektörümüz, Dekan/Müdürleriniz, Bölüm/Program Başkanlarınız, Öğretim Üyeleriniz, Öğretim Görevlileriniz ve size yol gösterecek Akademik Danışmanlarınız ile bir araya gelecek, ayrıca idari birimler ve öğrenci kulüpleri ile tanışacaksınız.

Aşağıda linki verilen programı dikkatle incelemenizi, belirtilen gün ve saatlerde gerçekleşecek olan yüz yüze ve çevrim içi oturumlara katılmanızı rica ederiz.

En altta bulunan "26 Eylül Canlı Oturumlar" kutusuna tıklayarak programda belirtilen canlı oturumlara ulaşabilirsiniz. 


Dear Students,

First of all, welcome to Beykoz University.

The Introductory Meeting and Orientation Program for our students will be held online and face-to-face between 26-29 September 2022. The program begins with our Rector Prof. Dr. Mehmet Durman’s opening speech and will be live on our YouTube channel. The other sessions will be held face-to face by the Institutes/Faculties/Schools/Vocational Schools at our campuses.

During the Introductory Meeting and Orientation Program, you will get to meet our Rector, your Deans/Directors, Heads of Departments/Programs, Faculty Members, Lecturers and also your Academic Advisors who will guide you in your next stage in education. Moreover, you will get to know the relevant administrative units and the student clubs.  

We wish you a healthy and successful semester.

PROGRAM

Meslek Yüksekokulu ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin oryantasyonu Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerince planlanacaktır. 

          

Bu içerik 29/09/2022 tarihinde güncellenmiştir.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.