2023-2024 Bahar Yarıyılı Yüksek Lisans Final Sınav Programı

Değerli Öğrencilerimiz;
2023-2024 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı yüksek lisans final sınavları yüz yüze yapılacaktır. 
Final sınav takvimine ulaşmak için tıklayınız. Final sınav takvimine bakarken; OİS veya Online Beykoz platformlarınızda yer alan ders kodu ve hoca bilgilerine bakarak kontrol sağlayıp ilgili dersinizin olduğu final sınavına girmenizi öneririz. 

Yüz Yüze Sınav Esasları;

  1. Sınavlarda öğrenci kimlik kartı kontrolü yapılacağından, öğrencilerin kimlik kartlarını mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir.
  2. Sınavlarda ilk 15 dakika çıkış izni verilmeyeceği için bu süre zarfında gelen öğrenciler sınava kabul edilebilecektir.
  3. Cep telefonlarınızın, akıllı saatlerin ve ders notlarınızın sınav sırasında yanınızda bulunmaması gerekmektedir. Bunun için her sınav salonuna konulan masalara, ders notlarınızın ve akıllı saatler ile telefonlarınızın kapatılmış olarak bırakılması zorunludur. Telefonların ve saatlerin kaybolması, düşmesi, kırılması vb. doğacak zararlardan tamamen sizler sorumlu olacağınız gibi kopyaya teşebbüs ve kopya çekme vb. gibi istenmeyen disiplin olayı ile karşı karşıya kalmamanız için telefonlarınızın ve akıllı saatlerinizin sınav günleri okula hiç getirilmemesi önerilmektedir.

Başarılar dileriz.

Lisansüstü Programlar Enstitüsü

---------------------------------------------------------------------

Dear Students;
2023-2024 academic year spring semester graduate final exams will be held face to face.
Click here to access the final exam schedule. While looking at the final exam schedule, we recommend that you check the course code and instructor information on your OİS or Online Beykoz platforms and take the final exam for your relevant course.

Face-to-Face Exam Principles;

1.Since student ID card checks will be done during the exams, students must have their ID cards with them.

2.Since exit permission will not be given for the first 15 minutes of the exams, students who arrive during this period will be accepted to the exam.

3.You cannot have your mobile phones, smartwatches, and lecture notes with you during the exam. You need to leave them on the teacher’s desk. You will be fully responsible for the damages that may arise, as well as any attempt to copy, cheat etc. It is recommended that your phones and smart watches should not be brought to school on exam days so that you do not face undesirable disciplinary incidents.

We wish you success in all your exams.

Graduate Programs Institute

Bu içerik 06/06/2024 tarihinde güncellenmiştir.

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı