Mütevelli Heyeti Başkanının Mesajı

Her başarının olduğu gibi Beykoz Üniversitesi’nin de bir öyküsü var. 2007 yılında Türkiye Lojistik Araştırmaları ve Eğitimi Vakfı (TÜRLEV)’i kurmamız ile başlayan, lojistik sektörüne nitelikli insan kaynağı yetiştirme motivasyonu ile bir yükseköğretim kurumu açmamız ile yazılmaya başlanan bir öykü.   

TÜRLEV ile 2008 yılında Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nu hayata geçirdik. Türkiye’nin ilk tematik meslek yüksekokulu olarak kurulan üniversitemizde, bugüne dek yaklaşık 9 bin mezun verdik, bugün farklı sektörlerin çeşitli kademelerinde görev alan mezunlarımız ile gurur duyuyoruz. 

Beykoz Üniversitesi seçkin akademik kadrosu, ulusal ve uluslararası işbirlikleri ile iş dünyası ve toplumunun ihtiyacı olan yetkinliklere sahip, alanında uzmanlık düzeyinde bilgi ve beceriler kazanmış, yurt dışında da istihdam edilebilecek, nitelikli mezunlar yetiştiriyor. Bir şeyden emin olabiliriz ki, şimdi olduğu gibi gelecekte de bilgi en önemli güç olmaya devam edecek. Uygulamalı eğitime önem verdiğimiz Beykoz Üniversitesi’nde bizler bilgiye sahip, aynı zamanda iletişim becerileri yüksek, özgür düşünen, kendini ifade eden, farklılıklara saygılı, sorgulayan, paylaşımcı, katılımcı, sosyal sorumluluk sahibi gençler yetiştireceğiz.

Değerli gençler,

Sizleri genç ve yükseköğretimde fark yaratan Beykoz Üniversitesi’ne davet ediyorum. Gelin hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim, sizler bizim, bizler sizin öykünüzün parçası olalım. 

Sevgilerimle,
R. Engin Özmen
Mütevelli Heyet Başkanı

Bu içerik 02/04/2024 tarihinde güncellenmiştir.

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı