Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

Yüksekokul Hakkında

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, sahip olduğu yüksek donanımlı akademik kadronun yarattığı sinerjiyi akademik yayınlar ve sektöre yönelik gerçekleştirdiği projeler ile de somutlaştırmaktadır. Yüksekokulumuz, akademik yayınlar anlamında önemli çıktılar ortaya koymakta ve aynı zamanda lojistik sektörüne yön veren etkili projeler yaratabilmektedir.

Online Derslere Katılım

2023-2024 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 2 Ekim 2023 tarihi itibari ile başladı. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim-öğretim; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online) ve karma (yüz yüze ve online) eğitim modelleri kullanılarak yürütülecektir. Derslerin yüz yüze veya online olduğu bilgisi ders programında belirtilmiştir.

haberler

tüm haberler

Teknoloji ve Eğitim Alanında Sürdürülebilir Adımlar İçin Türkiye Bilişim Derneği ile İş Birliği İmzalandı

Teknoloji ve Eğitim Alanında Sürdürülebilir Adımlar İçin Türkiye Bilişim Derneği ile İş Birliği İmzalandı

TBD ile imzalanan protokolle teknoloji ve eğitim alanındaki etkinliklerin daha da güçlü bir şekilde sürdürülmesi hedeflenmekte, geleceğin teknoloji liderlerine daha nitelikli bir eğitim sunulması ve sektördeki yeniliklerin hızla benimsenmesi amaçlanmaktadır.

06/05/2024

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı