Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi

Uzaktan Eğitim Altyapısı

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ
Beykoz Üniversitesi’nde uzaktan eğitim için ses, görüntü ve metinlerden oluşan ders içerikleri gelişkin multimedya teknolojileri kullanarak hazırlanır ve böylelikle öğrenme etkileşimli bir biçimde senkron ve asenkron olarak sağlanır. Geleneksel sınıf içi eğitimin önemli avantajları senkron dersler ile sağlanır. Senkron derslere öğrenci kendisini öğrenme açısından rahat hissettiği bir ortamdan sadece internet tarayıcısı ve bağlantısı kullanarak katılabilir.

haberler

tüm haberler

2023-2024 Akademik Yılı Online Derslere Katılım

2023-2024 Akademik Yılı Online Derslere Katılım

2023-2024 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 2 Ekim 2023 tarihi itibari ile başladı. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim-öğretim; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online) ve karma (yüz yüze ve online) eğitim modelleri kullanılarak yürütülecektir. Online dersler “Zoom” üzerinden yapılacaktır. Ayrıca bu dersler üniversitemizin uzaktan eğitim platformu “OnlineBeykoz” aracılığıyla ders içeriği zenginleştirilmiş asenkron materyaller (ders notları, seslendirilmiş sunum, powerpoint, video, makale, podcast, pdf kaynaklar vb.) ile de desteklenecektir. Derslerin yüz yüze veya online olduğu bilgisi ders programında belirtilmiştir.

02/10/2023
Online Derslere Katılım

Online Derslere Katılım

2022-2023 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 26 Eylül 2022 tarihi itibari ile başladı. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim-öğretim; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online) ve karma (yüz yüze ve online) eğitim modelleri kullanılarak yürütülecektir.

26/09/2022
Online Derslere Katılım

Online Derslere Katılım

2021-2022 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 18 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

14/10/2021

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı