İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

Fakülte Hakkında

Günümüz işletmeleri sürekli bir değişim ortamında faaliyetlerini devam ettirmektedir. Hangi ölçekte veya hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, günümüz işletmelerinin büyük bir çoğunluğu, sadece organizasyonlarının bulunduğu ülke veya bölgelerdeki rekabetle değil, önemli bir küresel rekabetle karşı karşıyadır. Bir işletmenin başarısı için tüm varlıkları önemlidir. Ancak bir organizasyonun en değerli varlığı insan kaynaklarıdır. Günümüzde, ulusal, bölgesel ve uluslararası pazarlarda başarılıyla varlıklarını sürdüren işletmelerin, her şeyden önce; vizyon sahibi, güçlü bilgi birikimi ve becerisi olan nitelikli insan kaynaklarına sahip olduğu görülmektedir. Ulusal ve uluslararası işletmeler güçlü liderlere, analitik düşünebilen yöneticilere, işletme yönetimiyle ilgili alanlarda donanımlı elemanlara her zaman ihtiyaç duymaktadır. İyi eğitim almış, donanımlı ve yetenekli bir bireyin hem ulusal hem de uluslararası, hemen hemen her sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde başarılı bir kariyer yapma olanağı vardır.

Online Derslere Katılım

2023-2024 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 2 Ekim 2023 tarihi itibari ile başladı. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim-öğretim; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online) ve karma (yüz yüze ve online) eğitim modelleri kullanılarak yürütülecektir. Derslerin yüz yüze veya online olduğu bilgisi ders programında belirtilmiştir.

haberler

tüm haberler

2023-2024 Güz Yarıyılı Rektör, Dekan, Müdür Onur Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

2023-2024 Güz Yarıyılı Rektör, Dekan, Müdür Onur Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

2023-2024 Güz Yarıyılı Rektör, Dekan, Müdür Onur Listelerine giren öğrenciler 2 Mayıs 2024 Perşembe günü sertifikalarını coşku dolu gerçekleşen törenle aldı.

03/05/2024
2023-2024 Güz Yarıyılı Onur Listeleri Sertifika Töreni

2023-2024 Güz Yarıyılı Onur Listeleri Sertifika Töreni

2023-2024 Güz yarıyılında Rektör, Dekan, Müdür Onur Listesine Girmeye Hak Kazanan Öğrencilerimizin listesi aşağıda duyurulmuştur. Onur Listelerine girmeye hak kazanan öğrencilerimiz için sertifika töreni Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

15/04/2024

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı