Kütüphane, Dokümantasyon ve Arşiv

Kütüphane Hakkında

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ
“Bilgi en büyük zenginliktir” ilkesiyle hareket eden kütüphanemiz, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerimizin ihtiyaç duyabileceği bilgiye rahatça ulaşabilmeleri için gerekli altyapıyı oluşturmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda ANKOS ve TÜBİTAK-ULAKBİM gibi kütüphanecilik alanında çeşitli konsorsiyumlara üye olarak EKUAL projesi kapsamında yer alan veri tabanları ve her geçen gün artmakta olan dermesi ile kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak önümüzdeki dönemlerde de hizmet vermeye devam edecektir.

haberler

tüm haberler

1. Disiplinlerarası Sanat, Tasarım ve Sosyal Bilimler Uluslararası Sempozyumunun E-Kitabı Yayınlandı

1. Disiplinlerarası Sanat, Tasarım ve Sosyal Bilimler Uluslararası Sempozyumunun E-Kitabı Yayınlandı

Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin yayına hazırladığı “SINIR/SIZ: dünya yapmak & ötesi 1. Disiplinlerarası Sanat, Tasarım ve Sosyal Bilimler Uluslararası Sempozyumu” Bildiri Kitabı (e-kitap) kitabı çıktı.

04/10/2023
Arşivcilikte Yeni Yaklaşımlar Yeni Yöntemler e-Kitabı Yayınlandı

Arşivcilikte Yeni Yaklaşımlar Yeni Yöntemler e-Kitabı Yayınlandı

Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Birsen Talay Keşoğlu’nun da yayına hazırlayanları arasında olduğu Arşivcilikte Yeni Yaklaşımlar Yeni Yöntemler Çevrimiçi Sertifika Programı e-Kitabı yayımlandı.

01/08/2023

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı