Erasmus Anlaşmaları ve Kontenjanlar

Zamosc University of Management and  Administration, Polonya*
İşletme (3)
Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı (2)
Akademik Personel (Açıklanacak)
İdari Personel (Açıklanacak)
Contact Person: Aleksandra   Kahan
International Relations Coordinator
e-mail: akahan@wszia.edu.pl
tel:   +48 84 677 67 89


HAMK University of Applied Sciences,   Finlandiya
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi   (2)
Dış Ticaret (2)
İşletme Yönetimi (2)
Akademik Personel (3)
İdari Personel (2)
Contact Person: Anu   Virtanen
International Affairs Coordinator
E-mail: anu.virtanen@hamk.fi
tel:   +358 3 646 6913
 
Havering College, England, İngiltere
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi (3)
Bilgisayar Programcılığı (3)
Akademik Personel (Açıklanacak)
İdari Personel (Açıklanacak)
Contact Persons: Nadia   Bonnichi, Mariana Strijp
EU & International Project Officers
Email: Nadia   Bonnichi nbonnichi@havering-college.ac.uk
Mariana Strijp Mstrijp@havering-college.ac.uk
Phone: +44   (0)1708 455 011 ext. 5029


Hanze University Groningen, Hollanda 
İşletme Yönetimi (3)
Akademik Personel (1)
İdari Personel (1)
Contact Person:Ingmar   van Ast
International Student Officer
E-mail: i.van.ast@pl.hanze.nl
Phone: +31   – (0)50- 595 4053
 
Riga Technical University, Letonya  
İşletme Yönetimi (2)
Bilgisayar Programcılığı (2)
Havacılık Mühendisliği
Akademik Personel (1)
İdari Personel (1)
Contact Person:   Ms. Zane Purlaura
Academic Project Manager
E-mail: zane@rtuasd.lv, zane.purlaura@rtu.lv
Ph./Fax.:   (+371) 67089020
 
International University College,   Bulgaristan
Management & Business   Administration (2)
Foreign Trade(2)
Computer Programming(2)
Logistics(2)
Academic Staff Member (2)
Administrative Staff Member (4)
Contact Person:   Ms. Christina Armutlieva
International Office
E-mail: erasmus@vumk.eu
Tel.:   +359 58 655 638
 
Konstantin Preslavsky University of   Shumen, Bulgaristan  
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (2)
Mütercim- Tercümanlık (2)
Mühendislik Teknolojisi (Lojistik) (2)
Enformatik
Bilgisayar Programcılığı (2)
Akademik Personel (her program için 1   personel)
İdari Personel (her program için 2   personel)
Contact Person: Miss Irina Stoyanova
Erasmus Administrative Coordinator
E-mail: erasmus@shu-bg.net

Poznan School of Logistics, Polonya* 
İşletme YönetimiAkademik Personel (Açıklanacak)
İdari Personel (Açıklanacak)
Contact Person:   Joanna Kopańska, Msc
Research and Co-operation Department
e-mail: joanna.kopanska@wsl.com.pl
tel.   + 48 61 850 47 66
 
Utenos Kolegija, Litvanya İşletme Yönetimi (2)
 Bilgisayar Programcılığı (2)
Akademik Personel (1)
İdari Personel (2)
Contact Person:   Mrs Rūta Jurgelionienė
Institutional LLP/ERASMUS Co-ordinator
E-mail: trs@utenos-kolegija.lt
Ph.   + 370 389 51 662
 
Universitatea “1 Decembrie 1918” Alba   Iulia, Romanya İşletme Yönetimi (5)
Bilgisayar Programcılığı (5)
Akademik Personel (açıklanacak)
İdari Personel (açıklanacak)
Contact Person: Andreea Muntean,Erasmus Institutional Coordinator
Aura Florescu, Erasmus Mobility Assistant
“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia
5, Gabriel Bethlen Street, RO-510009 Alba Iulia,
Romania phone/fax:
+40-258-806042
E-mail: bpc@uab.ro, erasmus_uab@yahoo.com
url: www.uab.ro

Katowice Institute of Information Technologies,   PolonyaBilgisayar Programcılığı (3)
Akademik Personel (açıklanacak)
İdari Personel (açıklanacak)
Contact Person: Dobromila Stano
International Office Coordinator
E-mail: dobromila.stano@wsti.pl, erasmus@wsti.pl
tel: +48 32 207 27 07

Boleslaw Markowski Higher School of Commerce in   Kielce, Polonya İşletme Yönetimi (2)
Lojistik (2)
Akademik Personel (her program için 1   personel)
İdari Personel (2)
Contact Person: Ernest   Nowak
International Exchange Office Coordinator
E-mail: Ernest.nowak@wsh-kielce.edu.pl
Ph.   + 486 063 888 54, + 484 133 174 10 int.217


Lublin University of Technology, Polonya 
Bilgisayar Programcılığı (5)
Akademik Personel (açıklanacak)
İdari Personel (açıklanacak)
Contact Person: Marcin Zuk
International Exchange Office Coordinator
E-mail: m.zuk@pollub.pl
tel: +48 81 53 84 719
 
Nikola Yonkov Vaptsarov Naval Academy, Bulgaristan*  
Deniz ve Liman İşletmeciliği (1)
Akademik Personel  (1)
Contact Person: Assoc. Prof. Natalia Danailova NikolovaE-mail:  natalianik@gmail.com
Address: 73 V. Drumev Str., 9026 Varna, Bulgaria,
Tel. +359 52 55 22 45
 
Northern Lithuania College, Litvanya  
Lojistik, Dış Ticaret, İşletme Yönetimi (5)
Bilgisayar Programcılığı (5)
Akademik Personel (açıklanacak)
İdari Personel (açıklanacak)
Contact Person: Rasa Lopetaite
International Erasmus Coordinator
E-mail:  Lopetaite.Rasa@slk.lt
E-mail:  info@slk.lt
Address: Tilžės str. 22, LT-78243 Šiauliai, LITHUANIA
Tel. +370 41   525 100
Faks. +370 41 550 035
 
University of Oradea, Romania  
Enerji Tesisleri İşletmeciliği (5)
Bilgisayar Programcılığı (5)
Dış Ticaret (5)
İşletme Yönetimi (5)
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (5)
Uygulamalı İngilizce Türkçe   Çevirmenlik (5)
Akademik Personel (açıklanacak)
İdari Personel (açıklanacak)
Contact Person: Carmen Buran
Head of Department and LLP   Institutional Coordinator
E-mail: cburan@uoradea.ro
tel: +40 259 467 642
 
University of Applied Sciences  bfi Vienna, Avusturya*
İşletme Yönetimi (1)
Akademik Personel (Açıklanacak)
Contact Person: Mag. Elisabeth Brunner-Sobanski (Head International Office) elisabeth.brunner@fh-vie.ac.at
DI Maria Wasinger (Coordinator Incoming Students) maria.wasinger@fh-vie.ac.at
Mag Claus Inanger (Coordinator Outgoing Students) claus.inanger@fh-vie.ac.at
Mag Claudia Redtenbacher (Coordinator Staff Mobility) claudia.redtenbacher@fh-vie.ac.at
Phone: +43 1 720 12 86
www.fh-vie.ac.at
Address: wohlmutstrasse 22, 1020 Wien
 
The Hague University of Applied Sciences, Hollanda  
Lojistik (2)
Dış Ticaret (2)
İşletme Yönetimi (2)
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (2)
Akademik Personel  (1)
Study Programme Contact Person:
Accounting and Financial Management
Shiraz Moenne
E-mail:  S.M.K.Moenne@hhs.nl
Marketing
Pieter de Vos
E-mail:  P.W.deVos@hhs.nl
Contact Person: Lennart Nooij,International Affairs
E-mail: L.E.Nooij@hhs.nl
E-mail:  International@hhs.nl
Tel. +31 70 445 8101

Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi,Romanya  
Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (4)
Dış Ticaret (2)
İşletme Yönetimi (2)
Akademik Personel  (1)
Contact Person: Iona PRISTAVU
Erasmus Officer
E-mail:  erasmus@uaic.ro
Phone: +40 232 201 111  
Address: Alexandru Ioan Cuza University European Programmes Office, Bd Carol I No: 11 Iasi 7000506, Romania
 
NHVT Breda University of Applied Sciences, Hollanda
Lojistik (5)
Dış Ticaret, İşletme Yönetimi (5)
Akademik Personel  (1)
Contact Person:
Joyce Seegers
Head of the International Office
Virginia van der Wel
Exchange & Double Degree Coordinator
E-mail:  wel.v@nhtv.nl
Phone: +31 76 533 23 52  

Universidad Europea de Madrid, Spain
İşletme Yönetimi (5)
Akademik Personel  (1)
Contact Person:Mr. Axel Iniesta
Erasmus Coordinator
E-mail:  axel.iniesta@uem.es
Phone: +34 91 211 52 84  
Address: C/Tajo s/n – 28670 (Villaviciosa de Odon – Spain)

Bu içerik 02/02/2017 tarihinde güncellenmiştir.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.