Beykoz'daki Rehber Öğretmenlere Yeni Sınav Sistemi Anlatıldı

Beykoz Üniversitesi Kavacık Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonu’nda bugün Beykoz Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) rehber öğretmenlerine yeni sınav sistemi olan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) hakkında bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman: “Beykoz Üniversitesi bu yıl yeni açacağı lisans ve önlisans bölümleriyle birlikte büyümeye devam ediyor. Bunların yanı sıra Lisansüstü Enstitümüzde açılan iki ayrı yüksek lisans bölümümüze ek yeni bölümlerimi açmak için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Heyecan ve büyük bir emekle ilerlediğimiz bu yolda sizler de bu büyümeye tanıklık ve eşlik ediyorsunuz. Üniversitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve her yıl geleneksel olarak yaptığımız rehberlerle buluşma toplantısına katılımınız için çok teşekkür ederim” diyerek kürsüyü Genel Sekreter M. Murat Şentürk’e bıraktı. Şentürk; rehber öğretmenlere yeni sınav sistemini ve bu sistemde rehber öğretmenler ile aday öğrencileri hangi değişikliklerin beklediğini paylaştı.

Bu içerik 08/05/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.