Akademik Birimlerimizle Buluşma Etkinliğimize Bekliyoruz

1-14 Ağustos tarihleri arasında Beykoz Üniversitesi akademisyenleri Kavacık Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonu'nda aday öğrencilerimizle buluşarak bölüm, program, meslek ve eğitim modelimiz gibi pek çok konuda merak edilen soruları yanıtlayacak, öğrencilerle sohbet edecek. 

1 Ağustos Çarşamba günü saat 13.00'te Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pınar Tınaz ile başlayacak olan akademisyen-bölüm buluşması, 2-3 ve 6-7-8-9-10 Ağustos günlerinde saat 13.00-16.30 arasında fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, bölüm başkanları ve bölüm öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleşecek. Akademisyen buluşmasına katılmak, merak ettiği tüm soruların cevabını ilgili bölümün öğretim üyelerinden öğrenmek, tercih dönemiyle ilgili yardım ve bilgi almak isteyen tüm aday öğrencilerimiz bu etkinliğe ücretsiz katılabilecek. 

Akademisyen-bölüm buluşmasının gün/saat detaylarını aşağıdaki programdan ya da web sitemizdeki "Yaklaşan Etkinlikler" bölümünden öğrenebilir; 444 25 69 numaralı telefondan bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. 

Bu içerik 27/07/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.