İstanbul Üniversite Tercih Fuarında Aday Öğrencilerimizi Bekliyoruz!

Beykoz Üniversitesiyle ilgili bilgi almak, akademisyenlerimiz ve tercih uzmanlarımız ile tanışıp doğru meslek/bölüm seçimiyle ilgili merak ettiklerinizi sormak; öğrencilerimizle tanışıp üniversitemizin eğitim modelini, sosyal faaliyetlerini ve daha fazlasını dinlemek için sizi 4-5-6 Ağustos'ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'nda B12 numaralı standımıza bekliyoruz!

Geleceğin mesleklerinden doğru tercih yöntemlerine kadar pek çok konuda aday öğrencilere seminerlerin de verileceği fuarda, Beykoz Üniversitesi Tanıtım Müdürü Dr. Fulya Kıvılcım 6 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00'de "Bölüm ve Üniversite Seçerken Kılavuzum Ne Olmalı?" konulu bir sunum yaparak tercihlerinde yardımcı olacak bilgiler paylaşacak. Kıvılcım'ın hemen ardından seminere başlayacak olan Yaşamboyu Öğrenme Merkezi Müdürümüz Erim Hısım ise "Meslek Seçme" konulu sunumuyla aday öğrencilere doğru meslek seçiminden bu seçimi nasıl yapabileceklerine kadar pek çok detayı paylaşacak; merak edilen soruları cevaplayacak. 

3 gün boyunca saat 10.00-18.00 arasında herkesin katılımına açık olan İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'nın detaylarına www.unitercih.com adresinden ulaşabilir; online davetiyenizi alabilirsiniz. 

Bu içerik 30/07/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.