Üniversitemiz, Cenevre'de Gerçekleşen EAIE Eğitim Fuarında

Dünyanın pek çok ülkesinden eğitim profesyonellerini biraraya getiren ve uzun yıllardır Prag, Liverpool, Sevilla gibi şehirlerde 6000'in üzerinde katılımcıyı buluşturan EAIE eğitim konferansının bu yıl İsviçre'nin Cenevre kentinde düzenlenen eğitim fuarına Beykoz Üniversitesi de katıldı. 

Geçtiğimiz yıl İspanya'nın Sevilla kentinde "A mosaic of cultures/Kültürler mozaiği" temasıyla düzenlenen EAIE bu yıl ise İsviçre'nin Cenevre kentinde 230'dan fazla eğitim kurumu, devlet acentaları, eğitim profesyoneli ve özel sektör firmalarının katılımıyla gerçekleştiriliyor. 11 Eylül'de başlayan fuarda Beykoz Üniversitesini temsilen ve ilgililerine detaylı bilgileri sunmak üzere Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Aslıhan Bekaroğlu ile Uluslararası Ofis Müdürü Ebru Aytanç yer alıyor. Fuar 14 Eylül Cuma günü sona erecek. 

Bu içerik 12/09/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.