İşletme Kulübü Öğrencilerimiz Brand and Sport Summit Etkinliğinde Buluştu

Danışmanlığını Dr. Öğr. Üyesi Pınar Acar’ın yürüttüğü Beykoz Üniversitesi İşletme Kulübü (BÜİK)’in amaçlarından biri Beykoz Üniversitesi öğrencilerinin gelişimini ve meslek seçimi konularını destekleyecek bilgileri sağlamaktır. BÜİK bu amaç doğrultusunda uzman kişi ve kuruluşların deneyimlerinden faydalanarak ve öğrencileri firma/sektör temsilcileri ile buluşturarak; işletme bilimi ve iş dünyası üzerine eğitici ve eğlence içerikli aktiviteler düzenlemeyi hedeflemiştir.

Beykoz Üniversitesi İşletme Kulübü, bu etkinliklerden ilkini gerçekleştirmek üzere markalar ve sporu buluşturan Brand and Sport Summit etkinliğine katıldı.Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen etkinlikte Zorlu Performans Sanatları Merkezinde dünyanın önde gelen markaları spor endüstrisi ile buluştu.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm, Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürü Taygun Bayer TEB Genel Müdürü  Ümit Leblebici, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Milli sporcu Şahika Ercümen, Olimpiyat şampiyonu güreşçimiz Taha Akgül, Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Wimbledon şampiyonu genç tenisçimiz Yankı Erel, Milli Cimnastikçimiz Tutya Yılmaz, Milli tenisçimiz Başak Eraydın, Voleybolun efsane ismi Neslihan Demir Güler, Türk futbolunun önemli isimlerinden Tugay Kerimoğlu ve Metin Tekin, Octagon’un Başkan Yardımcısı Dennis Trautwein, Youtube İçerik İşbirlikleri Lideri Timur Altop, LaLiga Uluslararası İş Geliştirme Direktörü, Dugout Başkanı, Google Global Biletleme ve Canlı Etkinlikler Müdürü ve FC Barcelona Dijital Direktörü gibi sektörün önde gelen daha birçok ismi zirvede deneyimlerini paylaştı.

Bu etkinlik, markaların sporla ilişkisini tanımlamak, onun arkasındaki bilimsel kodları ortaya koymak için dizayn edildi. Türkiye’de sporun rasyonel işleyişini görebilmek veya tanık olabilmek için markaların değerini arttırarak onları yukarı taşımanın önemine vurgu yapıldı. Öğrencilerimiz bu zirvede aynı zamanda milli sporcularla ve yöneticilerle tanışma ve sohbet etme fırsatı yakaladı.

Bu içerik 20/12/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.