Beykoz Üniversitesi'nde Hayaller Projeye Dönüşüyor

10 gençlik grubu öğrencisinin hazırladığı Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-1 Kapsamında Gençlik Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Hayallerim Ülkemi Güzelleştiriyor Projesi açılış etkinliği 21 Ocak 2019 tarihinde üniversitemiz Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Dr. Derya Özdemir koordinatörlüğünde gerçekleşen etkinliğe Rektörümüz Prof.Dr. Mehmet Durman ile akademik kadromuz, öğrencilerimiz, Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.

Ülkemizde yaşayan gençlerin yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinin geliştirilmesine odaklanarak teknolojik ve bilimsel çalışmalar geliştirmeleri, yaşadıkları yeri tanıyan sorunlarını bilen çözüm üretebilen bireyler olabilmeleri için gençlerin yenilikçi projeler hazırlama becerilerinin arttırılması amacıyla Proje Döngüsü Yönetimi eğitimleri verilecek.

Gençlerin Proje Döngüsü Yönetimi bilgileri ve becerileri arttırılarak sivil toplum örgütleri ve kamu kurumları ile ortak çalışma kapasitelerinin geliştirilmesi sağlanarak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunulacaktır. Açılış etkinliğimize onur veren, projemize ilgi gösteren ve işbirliği desteklerini esirgemeyen Beykoz Kent Konseyi Başkanı Sayın Emin Yavuz, Beykoz ilçesinde faaliyet gösteren STK temsilcileri Beykoz Otizm Çocukları Ve Aileleri Yardımlaşma Derneğinden Ela Yavuz,  Büşra Nur Aydoğan, Nurcan Safi, TOFD Beykoz Şb. Yönetim Kurulu Muh. Üye Ekrem Yavuz, Çevre İnsan Sağlık Ve Eğitimi Geliştirme Derneği Üyesi Ayşegül Duru Tap, Tüm Sinop Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Nihat Altaş, T.C. Tarım Ve Orman İl Müd. Plan Prog. Proje Müh. Hülya Özdemir’e teşekkür ederiz.

Bu içerik 31/01/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.