2018 Güz Onur Listeleri Açıklandı

Üniversitemizin önlisans, lisans ve lisansüstü programlarına kayıtlı olan başarılı öğrencilerimizi teşvik etmek için 2018 Güz döneminden geçerli olmak üzere Rektörlük, Dekanlık, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listeleri uygulaması başlatılmıştı.

2018 Güz Yarıyılında gösterdikleri başarı sonucunda listelere girmeye hak kazanan öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimizi ve onların başarılarına katkısı olan değerli hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Listelere giren öğrencilerimizin Sertifika Takdim Töreni 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 11:00’de Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. 

Törene tüm öğrencilerimiz davetlidir.

REKTÖR ONUR LİSTESİ 2018 GÜZ YARIYILI

Lisansüstü Programlar Enstitüsü

DİLEK KIZILTÜRK İşletme (YL) (Tezsiz)
BURCU BÜŞRA BAŞALAN İşletme (YL) (Tezsiz)                                     
RÜVEYDA AYDIN İşletme (YL) (Tezsiz)

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

BURCU YÜCE                                           Lojistik Yönetimi(İngilizce)
ECE NUR KURT Uluslararası Ticaret (İngilizce)                                                       

Sanat ve Tasarım Fakültesi

CİHAN KALEM                                              Gastronomi ve Mutfak Sanatları
FEYZA NUR BİÇER Gastronomi ve Mutfak Sanatları
KUTAYALP KARAKAŞ         Gastronomi ve Mutfak Sanatları                                                           
BEYZA YILMAZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
KARDELEN ÖZGÜVEN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
SENA NUR SÜNGER                            İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Sosyal Bilimler Fakültesi

BERRA BAYHANTOPÇU Psikoloji                   
EDA GÜLER Psikoloji                  
EZGİ TAŞKIRAN Psikoloji                                                           
TAYFUN ÇÖRTEN Psikoloji                  
ZEHRA ÇAĞLA KULAKSIZ Psikoloji                  

Yabancı Diller Yüksekokulu

BERİTAN TATAR                                                  Sivil Havacılık Yüksekokulu -Havacılık Yönetimi (İngilizce)
SÜMEYRA ALTUN Sosyal Bilimler Fakültesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

ZİŞAN BEŞİR                                            Dış Ticaret
MERT YILMAZ Lojistik
ZEYD İNİK Lojistik (Uzaktan Eğitim)
BETÜL SAYAN Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği                                                      
MERVE ÇELİK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SERTAP SAĞHAN                             Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Meslek Yüksekokulu

TUĞBA İNANOĞLU                        Ameliyathane Hizmetleri
BERNA ŞENER Aşçılık
BEYZA ÇETİN Aşçılık
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Aşçılık
İREM KÖSE Aşçılık
MERVE ALİOĞLU Aşçılık
SEVİLAY DAYANKAÇ Aşçılık
FATİH MAHMUD KOÇ Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BAHRİYE GEVEZE Diyaliz
BEYZA SUBAŞI Fizyoterapi
GİZEM TURGUT Fizyoterapi
HÜLYA ŞİYHAN İç Mekan Tasarımı
NECİBE EBRAR KARALİ İç Mekan Tasarım
TUBA TARCAN İç Mekan Tasarımı
BURCU ELİÇORA İlk ve Acil Yardım
DİLARA UŞAR İlk ve Acil Yardım
ELİF RANA BAYLAN İlk ve Acil Yardım
RABİA DÖNE POYRAZ İlk ve Acil Yardım
TUBA IRGAT İlk ve Acil Yardım
ELİF KAYIŞ Medya ve İletişim
ERVA MERMER Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
NURCAN GÜNDÜZ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri                                           

DEKAN/MÜDÜR ONUR LİSTELERİ 2018 GÜZ YARIYILI

Lisansüstü Programlar Enstitüsü

DENİZ OLCA KARAKAYA       İşletme (YL) (Tezsiz)     
ESMA ERDOĞAN İşletme (YL) (Tezsiz)
MUHAMMED ENGİN İşletme (YL) (Tezsiz)                                            
SERPİL SÜER İşletme (YL) (Tezsiz)
SONER MUSTAFA KOLÇAK İşletme (YL) (Tezsiz)
YEŞİM OFLİ İşletme (YL) (Tezsiz)

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

İLYAS DOĞAN   İşletme                               

Sanat ve Tasarım Fakültesi

DOĞAN CAN SELEK                               Dijital Oyun Tasarımı                                 
BÜŞRA ÖZKASAPOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZLEM DİNDAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZNUR TONKAL Gastronomi ve Mutfak Sanatları
TİMUR ARAY Gastronomi ve Mutfak Sanatları
TUĞBA BAYRAMOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ZEYNEP TATAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
AYŞE RÜMEYSA KAYAN Grafik Tasarımı
CANSU BOZKURT Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
MERYEM CAN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
BORAN KANŞAT GÖKTAŞ İletişim Tasarımı
BÜŞRA ÇEKİLİ İletişim Tasarımı
HİLAL BİNNAZ ERCAN İletişim Tasarımı
RAMAZAN GEDİK İletişim Tasarımı                                                                              

Sosyal Bilimler Fakültesi

AHMET DOĞUKAN ALTINTAŞ        Psikoloji                                                                            
MERVE İREM YILDIZ Psikoloji
ŞİMAY TUTKU CEYHAN Psikoloji

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

MELİKE BAKA       Mimarlık                                  

Yabancı Diller Yüksekokulu

AYDAN KARAKURT                                           Sivil Havacılık Yüksekokulu - Havacılık Yönetimi (İngilizce)
BETÜL GÜÇ İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi - İşletme (İngilizce)
CENGİZHAN GÜLTEKİN Meslek Yüksekokulu - Medya ve İletişim
İREM KAYA Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi - işletme Mühendisliği (İngilizce)
MERT İÇEN Sanat ve Tasarım Fakültesi - Dijital Oyun Tasarımı
SEDANUR ANIK Sosyal Bilimler Fakültesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
SENA ERDEM Sanat ve Tasarım Fakültesi - Gastronomi ve Mutfak Sanatları
SUDE TEMEL Sivil Havacılık Yüksekokulu - Havacılık Yönetimi (İngilizce)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

BAHAR BAY                                Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)                                      
ONUR CAN KARAKÜTÜK Lojistik
BÜNYAMİN YILDIRIM Lojistik (Uzaktan Eğitim)
ENES ÜNLÜ Raylı Sistemler İşletmeciliği
SEVİLAY AZER Raylı Sistemler İşletmeciliği
ALEYNA SALİH Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
İREM UMUT Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
SALİH ÇİMEN Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
BUSE ALDI Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GAMZE NUR BAYDAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GÜL KAÇMAZ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SALİH ÇİMEN Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
AYŞENUR CEREN KAYAM Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
FAHRETTİN ENES ŞAHİN Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
MELİSA NUR ÇAKIR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)

Meslek Yüksekokulu

SEVDE KÜBRA ALTINKÖK                   Ameliyathane Hizmetleri                                                         
ELİF NUR EMİR Ameliyathane Hizmetleri
ESRA EDA ÇAĞLAYAN Ameliyathane Hizmetleri
EZGİ NUR GÜNDEN Ameliyathane Hizmetleri
HATİCENUR EMMİ Ameliyathane Hizmetleri
ŞEYMA EZGİ ŞEKEROĞLU Aşçılık
BARAN ÇELİKEL Bilgi Güvenliği Teknolojisi
EREN ÇAKAR Bilgisayar Programcılığı
RABİA YILMAZ Çocuk Gelişimi
İLAYDA NUR AKBAŞ Diyaliz
SENA SİMGE AKBULUT Diyaliz
UMUT GEVEZE Diyaliz
GÜLER DEMİRALEV Fizyoterapi
KADER GÜLER Fizyoterapi
AYŞENUR ÇANAK Grafik Tasarımı
AYŞENUR SÖNMEZ Grafik Tasarımı
DENİZ BALA Grafik Tasarımı
ÖZLEM AYDOĞAN Grafik Tasarımı
BİHTER EREN İç Mekân  Tasarımı
FATIMA İKİZ İç Mekân  Tasarımı
MERVE AYDIN İç Mekân  Tasarımı
MİTHAT FATİH OLMUŞTUR İç Mekân  Tasarımı
MÜŞERREF KÜBRA KARAKOÇ İç Mekân  Tasarımı
HİLAL ATEŞLİ İlk ve Acil Yardım
AHMET EKREM YAVUZ İş Sağlığı ve Güvenliği
ALİ AKSU Mimari Restorasyon
AYŞEGÜL YAVUZ Odyometri
NAZLI AKTEMUR Odyometri

Bu içerik 20/02/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.