Üniversitemizde 8 Yeni Bölüm Açılıyor

Üniversitemiz güçlü akademik kadrosu ve yeni programları ile nitelikli büyümesini sürdürüyor. 2019 – 2020 eğitim-öğretim dönemi için hazırlıklarını tamamlayan Üniversitemiz bünyesindeki dört fakülte, iki yüksekokul ve iki meslek yüksekokulundaki programlarına 4'ü lisans, 4’ü ön lisans olmak üzere 8 yeni program eklendi. 

2019-2020 akademik yılında Sanat ve Tasarım Fakültesi ‘Çizgi Film ve Animasyon‘ ve ‘Radyo, Televizyon ve Sinema’, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ‘Yazılım Mühendisliği’, Yabancı Diller Yüksekokulu ise ‘Mütercim-Tercümanlık Bölümü’ne ilk öğrencilerini alacak.

Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu da ‘Eczane Hizmetleri’, ‘Ağız ve Diş Sağlığı’, ‘Optisyenlik’ ile ‘Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon’ Programlarına 2019-2020 akademik yılı içerisinde ilk öğrencilerini alacak. Yeni bölümler ile birlikte üniversitemizin lisans programlarının sayısı 20’ye, ön lisans programlarının sayısı 34’e yükseliyor.  

Bu içerik 21/02/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.