Bahar Yarıyılı Yatay Geçiş Başvuruları Başladı

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencisi olmak için 09 Şubat 2016 tarihine dek başvurabilir, yatay geçişe özel %50 burs imkanından faydalanabilirsiniz.

Okulumuz 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında “Yükseköğretim Kurumları Arasında Önlisans ve Lisans Düzeyinde Yatay Geçiş Esaslarına İlişkin Yönetmelik” ile “Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Önlisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” hükümleri doğrultusunda 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında yatay geçiş yolu ile öğrenci kabul edecektir. Takvim, ve gerekli belgeler aşağıdaki gibidir.

YATAY GEÇİŞ TAKVİMİ

GEREKLİ BELGELER

  1. Başvuru Formu
  2. Not Dökümü ( Kapalı Zarf İçerisinde): Başvuran Öğrencinin Ayrılacağı Yükseköğretim Kurumundan Almış Olduğu Ve Bütün Derslerini Ve Notlarını Gösteren Resmi Belge (Yabancı Dilde Olan Not Dökümlerinin Türkçeye Çevirisinin Yapılmış Olması Gerekmektedir.)
  3. Onaylı Ders İçerikleri
  4. ÖSYS Sonuç Belgesi
  5. Öğrenci Belgesi
  6. Disiplin Cezası Almadığına Dair Belge
  7. Yurt Dışından Geçişlerde Yök’ten Denklik Belgesi
  8. Varsa Daha Önce Hazırlık Okuduğuna Dair Onaylı Belge (Belge’de Kaç Puan Aldığının, Hangi Eğitim Öğretim Yılında Hazırlık Okuduğunun Ve Başarılı Olup Olmadığının Yazılması Gerekmektedir.)

Başvuru Formu

Bu içerik 13/01/2016 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.