Hayallerim Ülkemi Güzelleştiriyor Projesi Sergisi Ve Kapanış Etkinliği

Üniversitemizde Dr. Derya Özdemir koordinatörlüğünde 10 gençlik grubu öğrencisinin hazırladığı Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-1 Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Hayallerim Ülkemi Güzelleştiriyor Projesi proje sergisi ve kapanış  etkinliği gerçekleştirildi.

Gençlerin yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinin geliştirilmesine odaklanarak teknolojik ve bilimsel çalışmalar geliştirmeleri, yaşadıkları yeri tanıyan sorunlarını bilen çözüm üretebilen bireyler olabilmeleri için katılımcı gençlerin yenilikçi projeler hazırlama ve yönetim becerileri arttırıldı. Üniversitemizde Proje Döngüsü Yönetimi eğitimleri verildi. Gençler mevcut çağrılara uygun hazırladıkları proje mantıksal çerçevelerini ve projelerini sergilediler.

Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Şentürk, Kurumsal Sorumluluk Müdürümüz Oğuzhan Çaçamer, öğretim görevlileri ve öğrencilerimizin katılımı ile proje kapanış etkinliği gerçekleştirildi. Eğitimde başarılı olan katılımcılara belgeleri verildi.

Tüm katılımcı öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Bu içerik 02/04/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.