Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları Açılıyor

Beykoz Üniversitesi uzaktan eğitime dayalı olarak İşletme Tezsiz Yüksek Programı ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz Yüksek Programı açıyor. Güz döneminde bu programların her birine 50 öğrenci alınması planlanıyor.

Uzaktan eğitime dayalı programlar başta yüksek lisans düzeyinde olmak üzere her düzeyde bütün dünyada yaygın. Uzaktan eğitim öğrencilere zaman ve yer bağımsız eğitim olanağı sağlıyor, öğrenci derslerin kendisine uygun zamanda ve yerde izleyebiliyor. Uzaktan eğitim programları özellikle çalışan öğrenciler için çok iyi bir seçenek oluşturuyor.

Beykoz Üniversitesi uzaktan eğitim programlarında deneyimli bir üniversite, uzaktan eğitime dayalı ön lisans programları var. Beykoz Üniversitesi’nde örgün (yüz yüze) eğitime dayalı programlarda da bazı dersler uzaktan eğitim ile, bazı dersler de kısmen uzaktan kısmen yüz yüze eğitim ile yapılıyor. Beykoz Üniversitesi uzaktan eğitim programları alanında deneyimli öğretim üyeleri tarafından üniversitenin Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin sağladığı altyapı ve teknik destek ile yürütülüyor.

Beykoz Üniversitesi yüksek lisans programları işletme, uluslararası ticaret ve lojistik, iş ve örgüt psikolojisi, yapı yönetimi, iletişim tasarımı gibi iş dünyasının gereksinim duyduğu alanlarda yapılıyor. Özellikle yüksek rağbet gören işletme ve uluslararası ticaret ve lojistik programlarının uzaktan eğitim ile de açılması bu alandaki gereksinime yanıt olması bekleniyor. Programlara başvurular halen devam ediyor.

  • İşletme Programının bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Uluslararası Ticaret ve Lojistik Porgramının bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içerik 21/10/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.