2019 Bahar Rektörlük Onur Listesi, Dekanlık Onur Listesi, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listesi

2019 Bahar Yarıyılında gösterdikleri başarı sonucunda Rektörlük, Dekanlık, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listelerine girmeye hak kazanan öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimizi ve onların başarılarına katkısı olan değerli hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

REKTÖR ONUR LİSTELERİ

Lisansüstü Programlar Enstitüsü
GÖZDE EZGİ GÖL İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
JANSET MİNA NAZLI GÜNERHANAL İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
HACER BOZ İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezsiz
HAKAN SORAR İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezsiz
NİL MADİ İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
DİLEK KIZILTÜRK İşletme Tezsiz
ESMA ERDOĞAN İşletme Tezsiz
RÜVEYDA AYDIN İşletme Tezsiz
SERPİL SÜER İşletme Tezsiz
EMRE HALICIOĞLU Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
İLYAS DOĞAN İşletme
BURCU YÜCE Lojistik Yönetimi (İngilizce)
Sanat ve Tasarım Fakültesi 
BÜŞRA ÖZKASAPOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
CİHAN KALEM Gastronomi ve Mutfak Sanatları
MERYEM CAN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
KARDELEN ÖZGÜVEN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BORAN KANŞAT GÖKTAŞ İletişim Tasarımı
BÜŞRA ÇEKİLİ İletişim Tasarımı
Sosyal Bilimler Fakültesi
     
BERRA BAYHANTOPÇU Psikoloji
ELİF KIRAT Psikoloji
EZGİ TAŞKIRAN Psikoloji
MEHTAP YİLDİRİM Psikoloji
ŞİMAY TUTKU CEYHAN Psikoloji
TAYFUN ÇÖRTEN Psikoloji
YASEMİN KILIÇ Psikoloji
ZEHRA ÇAĞLA KULAKSIZ Psikoloji
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu
AYŞEGÜL ŞAHİN Dış Ticaret
ÖZGE AKYOL Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
MERT YILMAZ Lojistik
ONUR CAN KARAKÜTÜK Lojistik
BEYHAN ERŞEN Lojistik (Uzaktan Eğitim)
MERVE ÇELİK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Meslek Yüksekokulu
ESRA EDA ÇAĞLAYAN Ameliyathane Hizmetleri
BERNA ŞENER Aşçılık
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Aşçılık
İREM KÖSE Aşçılık
BAHRİYE GEVEZE Diyaliz
HALİME ANIK Diyaliz
İLAYDA NUR AKBAŞ Fizyoterapi
ÖMER GERGER Fizyoterapi
DENİZ BALA Grafik Tasarımı
ALPER KEÇİLİ İlk ve Acil Yardım
GAMZE NUR ARSLAN İlk ve Acil Yardım
NAZLI BETÜL SÜNGER İlk ve Acil Yardım
KADER ŞEN Odyometri
MERVE BENZER Odyometri

DEKAN/MÜDÜR ONUR LİSTELERİ

Lisansüstü Programlar Enstitüsü
ORÇUN AYDOĞAN İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
SİNEM SEVER İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
TURAN OĞUZ KORKMAZ İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
YUSUF USLU İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
BURCU BÜŞRA BAŞALAN İşletme Tezsiz
DENİZ OLCA KARAKAYA İşletme Tezsiz
YEŞİM OFLİ İşletme Tezsiz
MUSTAFA FARUK MİRHANOĞULLARI Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
YILDIZ ÖZCAN Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
SEDA KÜKNAROĞLU Uluslararası Ticaret (İngilizce)
Sanat ve Tasarım Fakültesi 
FURKAN DENİZ AKYÜREK Dijital Oyun Tasarımı
MUSTAFA BERKAY YELEKÇİ Dijital Oyun Tasarımı
FEYZA NUR BİÇER Gastronomi ve Mutfak Sanatları
KUTAYALP KARAKAŞ Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZNUR TONKAL Gastronomi ve Mutfak Sanatları
TUĞBA BAYRAMOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ZEYNEP TATAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
AYŞE RÜMEYSA KAYAN Grafik Tasarımı
CANSU BOZKURT Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
AYŞENUR AKDOĞAN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BATUHAN İPEK İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BUKET ÇALIŞKAN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
SENA NUR SÜNGER İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
HİLAL BİNNAZ ERCAN İletişim Tasarımı
İLKER BEKMAN İletişim Tasarımı
RAMAZAN GEDİK İletişim Tasarımı
YASEMİN AY İletişim Tasarımı
Sosyal Bilimler Fakültesi
 
ALEYNA ÖZYURT Psikoloji
MERVE İREM YILDIZ Psikoloji
ŞEYDANUR BAYRAKÇI Psikoloji
Yabancı Diller Yüksekokulu
BERİTAN TATAR Havacılık Yönetimi (İngilizce)
SUDE TEMEL Havacılık Yönetimi (İngilizce)
SÜMEYRA ALTUN Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
SEDANUR ANIK Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
 
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu
 
ZİŞAN BEŞİR Dış Ticaret
YUNUS EMRE EYÜP Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
EDA ÖZYURT Hava Lojistiği
ENES UZUNLAR Lojistik
SEDA NUR GÖREN Lojistik
ÜNSAL ÖKSÜZ Lojistik
KADİR EMİN SELVİ Raylı Sistemler İşletmeciliği
OĞUZHAN DURAK Raylı Sistemler İşletmeciliği
SAMET ŞAHİN Raylı Sistemler İşletmeciliği
SEVİLAY AZER Raylı Sistemler İşletmeciliği
EDA ÖZYURT Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
BUSE ALDI Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GÜL KAÇMAZ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SERTAP SAĞHAN Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
TUĞCE TIMUR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Meslek Yüksekokulu
 
DUYGU BEYAZAY Ameliyathane Hizmetleri
EZGİ NUR GÜNDEN Ameliyathane Hizmetleri
TUĞBA İNANOĞLU Ameliyathane Hizmetleri
BEYZA ÇETİN Aşçılık
DİLARA ÇELİK Aşçılık
MERVE ALİOĞLU Aşçılık
SEVİLAY ULAŞ Aşçılık
EREN ÇAKAR Bilgisayar Programcılığı
GÜNEY BAYDEMİR Bilgisayar Programcılığı
OKAN KUKUL Bilgisayar Programcılığı
DİLAN MERSİN Çocuk Gelişimi
RABİA YILMAZ Çocuk Gelişimi
HATİCENUR EMMİ Diyaliz
UMUT GEVEZE Diyaliz
BEYZA SUBAŞI Fizyoterapi
GİZEM TURGUT Fizyoterapi
YASEMİN EYLÜL GERGER Fizyoterapi
AYŞENUR ARICAN Görsel İletişim
SAADET TUNÇ İç Mekan Tasarımı
BURCU ELİÇORA İlk ve Acil Yardım
DİLARA UŞAR İlk ve Acil Yardım
EMİNE BİLEN İlk ve Acil Yardım
FURKAN TULGAR İlk ve Acil Yardım
HİLAL ATEŞLİ İlk ve Acil Yardım
RABİA DÖNE POYRAZ İlk ve Acil Yardım
SİMGE ERCAN İlk ve Acil Yardım
ŞEVAL ÜNAL İlk ve Acil Yardım
TUBA IRGAT İlk ve Acil Yardım
AHMET EKREM YAVUZ İş Sağlığı ve Güvenliği
EKREM ÇAKIROĞLU Medya ve İletişim
ELİF KAYIŞ Medya ve İletişim
AYŞE GÜZEL Odyometri
NAZLI AKTEMUR Odyometri
NURCAN GÜNDÜZ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Bu içerik 10/09/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.