2019-2020 Oryantasyon Toplantısı Gerçekleşti

"2019-2020 Oryantasyon Toplantısı", Beykoz Üniversitesi ailesine katılan yeni öğrencilerimizin üniversitemizi daha yakından tanımaları, akademik ve idari kadro ile tanışarak hem kadromuzu hem de eğitim modelimizi daha yakından öğrenmeleri amacıyla 23 Eylül Pazartesi günü Kavacık Rektörlük Yerleşkemiz ile Lisans Programları Yerleşkelerimizde tüm gün süren toplantılarla gerçekleştirildi. 

Kavacık Rektörlük Yerleşkesi'nde gerçekleşen oryantasyon toplantısının açılış ve 'hoş geldin' konuşmasını yapan Prof. Dr. Mehmet Durman ‘’ Üniversitemiz sizlere mesleki ve kişisel gelişiminizi en iyi şekilde destekleyecek her türlü olanağı sunacaktır. Bu sebeple burada zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz, mesleki eğitiminizin yanında uluslararası iş birliklerimizden faydalanmanız, araştırma projelerine dahil olmanız, spor, kültür ve sanat alanlarında kendinizi geliştirmeniz çok önemlidir. Bu konularda atacağınız her adımda üniversitenin desteğini hissedeceksiniz. Üniversitemiz ile ilgili sizden gelen iyileştirme önerilerine her zaman açığız, bunun için kapımız her zaman size açık. Bizler akademik ve idari kadro olarak her zaman en iyi olmanız için sizin yanınızda olacağız. 2019 – 2020 akademik yılında hepinize başarılar diliyorum. ‘’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Üniversitenin eğitim-öğretim modelinin tanıtıldığı; akademik/psikolojik danışmanlık hizmetlerinden öğrenci kulüplerine, yurt dışı eğitim imkanlarından uluslararası ilişkiler ofisi sistemine, Sağlık, Spor, Kültür departmanının işleyişinden idari tüm birimlere kadar pek çok detayın da öğrencilerle paylaşıldığı oryantasyon toplantılarında öğrenciler, merak ettikleri pek çok soruyu sorma imkânı da buldu. Tüm öğrencilerimize başarıyla dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz.

Bu içerik 23/09/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.