Lisansüstü Programlar Enstitüsü 2019-2020 Oryantasyon Toplantısı Gerçekleşti

Lisansüstü Programlar Enstitüsü 2019-2020 Akademik Yılı Oryantasyon Toplantısı 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Rektörlük Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Lisansüstü Programlar Enstitüsü örgün yüksek lisans programlarına ve uzaktan eğitim yüksek lisans programlarına kayıt yaptıran öğrenciler katıldı. Enstitü Müdürü Prof. Dr. Selahattin Kuru’nun toplantıyı açışından sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu öğrencilere ‘Hoşgeldiniz’ konuşması yaptı. Enstitü Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tayibe Seyman Güray’ın Beykoz Üniversite’sini tanıtan sunumundan sonra Enstitü Müdürü Enstitü’yü, yüksek lisans programlarını ve lisansüstü akademik işleyişi tanıttı. Toplantı öğrencilerle soru yanıt biçiminde sürdü.

Aynı gün UZEM’in önderliğinde Internet üzerinden uzaktan eğitim programları için teknik konuların ele alındığı ayrı bir oryantasyon toplantısı yapıldı.  

Bu içerik 01/10/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.