İnternet Haberciliğinde Gündem Yaratmak Sertifika Programı

İnternet Haberciliğinde Gündem Yaratmak Sertifika Programı 

Yeni bir dünya kuruluyor. Dijital düzen artık hepimizin cebinde. Artık ileti alan değiliz, hepimiz iletiler yaratıyoruz. Medya bu değişimin dışında kalabilir miydi? Her şey gibi o da düzene uydu. Kağıt yerini internete bıraktı. Günler tam anlamıyla kısaldı. Artık saniyeler içinde haber alıyoruz. Tepkimizi de haber kadar hızlı veriyoruz.

İnternet sitelerini okuyor, internet televizyonlarını izliyor, internet radyolarını dinliyoruz. Hepsini kendimiz de üretebiliyoruz.

İşte herkesin doğal gazeteci olduğu koşullarda farklar belirleyici oluyor. Mesele şu milyonlarca insanın arasında nasıl gündem yaratacağız? Hem de bunu doğru içerikle nasıl yapacağız?

Beykoz Üniversitesi sertifika programı da bu sorunun yanıtını internet medyasında kendi yolunu açan gazetecilere verdiriyor. O yanıtı gazeteci adayları ve meraklılarıyla buluşturuyor.

4 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar internet medyasında gündem yaratmanın köşe taşlarını öğrenecek. Yaratıcılıklarını tecrübe ile birleştiren insanlarla kendi geleceklerini biriktirecek.

Gülşah Elikbank'ın moderatörlüğünü yaptığı programda Yavuz Oğhan, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Okan Aslan olacak. Kim bilir belki de geleceğin medya yaratıcıları bu programdan çıkacak.

İnternet Haberciliğinde Gündem Yaratmak Sertifika Programı

Tarih: 15 Kasım - 22 Kasım - 29 Kasım - 6 Aralık ( 4 hafta Cuma günleri)

Saat: 19.00 - 21.30

Yer: MasterCamp Nişantaşı Atiye Sok.

Maksimum katılımcı: 30 kişi

Katılım Ücreti: 600 TL 

Ayrıntılı bilgi için 444 25 69 ya da gelisim@beykoz.edu.tr.

Bu içerik 31/10/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.