“Lojistik’te Kariyerim'' Sempozyumu Gerçekleşti

Beykoz Üniversitesi Lojistik Araştırmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Lojistikcilerinsesi.biz haber sitesinin işbirliğinde  “Lojistik’te Kariyerim Sempozyumu” Beykoz Lojistik Üniversitesi Kavacık Kampüs binasında 31 Ekim günü 2019 tarihinde gerçekleşti. Sempozyuma 200’den fazla öğrenci ve sektör profesyoneli katıldı.

Sempozyuma konuşmacı olarak Hepsiburada, Asbir Antrepo, Akkar Lojistik, Karakuş Uluslararası Taşımacılık, CEVA Lojistik, Alışan Lojistik, Fasdat, Mars Lojistik, Ekol Lojistik, Sarp Intermodal ve DB Schenker Arkas’tan yöneticiler destek verdi. 

Sempozyuma Beykoz Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra  Arel Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi,  Necmettin Erbakan üniversitesi ve Recep Tayip Erdoğan Üniversitesi Lojistik bölüm öğrencileri katıldı. Ayrıca İstanbul’da Lojistik eğitimi veren Mehmet Emin Horoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de sempozyuma katılım gösterdi. Sempozyum 2 bölüm halinde gerçekleşti. Sempozyuma konuşmacı olarak katılan sektör profesyonelleri sektörde edinmiş oldukları tecrübeleri yarının lojistikçileri ile paylaştılar.

Bu içerik 05/11/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.