Lojistik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları Paneli Gerçekleşti

Beykoz Üniversitesi ev sahipliğinde, Lojistik Meslek Yüksekokulu ile Meslek Yüksekokulu girişiminde Sağlık Bilimleri Üniversitesi katkısıyla Lojistik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları Paneli 10 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Panele Dr. Kürşat BAL (Müdür, LİMAŞ Liman İşletmeciliği A.Ş.), Evrim İNCE (Müdür, Borusan Lojistik), Tahsin GÖRAL (Müdür, GEFCO Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.), İrem ÜLGEN GÖKÇEK (İş Güvenliği Uzmanı, Türk Hava Yolları A.O) kendilerine yöneltilen sorulara verdikleri cevaplarla katkı sağladılar. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliğinde ekip çalışması ve liderlik, lojistik alanında (depolama hizmetleri, karayolu/denizyolu/havayolu taşımacılığı) iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ve uygulamaları, şirketlerin iş sağlığı ve güvenliği alanındaki yenilikçi çalışmaları ve geleceğe yönelik planları hakkındaki bilgilerini de katılımcılarla paylaştılar.

Bu içerik 16/12/2019 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.