Üniversitemiz, Kabin Ekibi Temel Eğitim Kursu Verme İmtiyazına Sahip Kabin Ekibi Temel Eğitim Kuruluşu Olarak Yetkilendirilmiştir

Üniversitemiz, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden (SHGM)  "Onaylı Kabin Ekibi Temel Eğitim Kuruluşu Yetki Belgesi" ve "Kabin Ekibi Temel Eğitim Programı El Kitabı Onay Sertifikası" almaya hak kazandı. 

Böylelikle Üniversitemiz Beykoz  Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri hem Türkçe hem de İngilizce Programları Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "Kabin Ekibi Temel Eğitimi" verme konusunda yetkilendirilmiş oldu. Bilindiği gibi sivil havacılık sektöründe çalışan işgücünün, alanında sertifikalı olması ulusal ve uluslararası bir gereklilik olmakla birlikte bu sertifikayı alan Beykoz Üniversitesi öğrencilerimiz mezuniyetleri sonrasında havacılık sektöründe istihdam açısından bir adım önde olacaklar.

Bu içerik 08/01/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.