2019-2020 Güz Yarıyılı Rektörlük, Dekanlık, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listesi

Rektörlük tarafından tüm etkinliklerin bir süreliğine ertelenmesi kararı doğrultusunda ertelenmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

2019-2020 Güz Yarıyılında gösterdikleri başarı sonucunda Rektörlük, Dekanlık, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listelerine girmeye hak kazanan öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimizi ve onların başarılarına katkısı olan değerli hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Listelere giren öğrencilerimizin Sertifika Takdim Töreni 12 Mart 2020 Perşembe günü saat 10:30’da Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Törene tüm öğrencilerimiz davetlidir.

REKTÖRLÜK ONUR LİSTESİ
Lisansüstü Programlar Enstitüsü
MUSTAFA TUTKU ÇETECİ İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
HAKAN SORAR İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezsiz
BARIŞ DEMİRAĞ İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezsiz
NİL MADİ İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
MİNE ÇELİK İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
BEYHAN ERŞEN Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz
HANDE NUR ARAS Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
AYŞIL SIMGE KARACAN Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
FURKAN TÜRKMEN Yazılım Mühendisliği
Sanat ve Tasarım Fakültesi 
CEMİL YAVUZ Çizgi Film ve Animasyon
SUDENUR KASAP Çizgi Film ve Animasyon
MUSTAFA OZAN EKŞİOĞLU Dijital Oyun Tasarımı
DİLAN YİĞİT Dijital Oyun Tasarımı
SERAP ASLIHAN ŞAHİN Gastronomi ve Mutfak Sanatları
KARDELEN ÖZGÜVEN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
MÜNEVVER OKUR İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
ŞEVVAL YAVUZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BURCU DİNİBÜTÜNOĞLU İletişim Tasarımı
Sosyal Bilimler Fakültesi
EZGİ TAŞKIRAN Psikoloji
NESLİHAN KABA MART Psikoloji
GÜLSÜM ATAKURU Psikoloji
ŞİMAY TUTKU CEYHAN Psikoloji
İREM SALİHA DİZİN Psikoloji
MERVE İREM YILDIZ Psikoloji
BERA KILIÇ Psikoloji
Sivil Havacılık Yüksekokulu
BERİTAN TATAR Havacılık Yönetimi (İngilizce)
Yabancı Diller Yüksekokulu
SELİM AYTAÇ İngilizce Hazırlık (Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce))
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu
MELİH BEDİRHAN DOĞAN Dış Ticaret
MELİS TEKİN Raylı Sistemler İşletmeciliği
EMİRHAN YOLCU Raylı Sistemler İşletmeciliği
DENİZ ONUR PEKACAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
MUHAMMET EMİN GÜNEYLİ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GÜL KAÇMAZ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
EDANUR TUTUM Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
MERVE ÇELİK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SERTAP SAĞHAN Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
ESRA BOLLAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
     
Meslek Yüksekokulu
ŞAKİR ÇİLEK Ağız ve Diş Sağlığı
ŞEYMANUR BAYRAM Ameliyathane Hizmetleri
BURÇAK BAYKARA Ameliyathane Hizmetleri
SEVİLAY ULAŞ Aşçılık
İREM KÖSE Aşçılık
FATİH MAHMUD KOÇ Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BARAN ÇELİKEL Bilgi Güvenliği Teknolojisi
RABİA YILMAZ Çocuk Gelişimi
KADER GÜLER Fizyoterapi
GİZEM TURGUT Fizyoterapi
İSMİHAN BÜŞRA SANCAKTUTAN Fizyoterapi
İLAYDA NUR AKBAŞ Fizyoterapi
BUSE ÖZDEMİR Halkla İlişkiler ve Tanıtım
MİTHAT FATİH OLMUŞTUR İç Mekan Tasarımı
ALEYNA DURGUN İlk ve Acil Yardım
RABİA DÖNE POYRAZ İlk ve Acil Yardım
SAHURE MACİT KALDI Sosyal Hizmetler
EDANUR KOÇ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
BÜŞRA IŞIK Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
DEKAN/MÜDÜR ONUR LİSTESİ
Lisansüstü Programlar Enstitüsü
DERYA ASLAN İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
DİLEK DOĞAN İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
BAYRAM OKUMUŞ İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Tezli
SİNEM SEVER İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
ORHAN ÇOMA İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
SELİNAY DÜLGAR İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
GAMZE KAVAK İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
OĞUZ YILDIRIM İşletme Tezsiz
MESUT KELEPİRCİOĞLU İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
MUSTAFA BATIKAN ONUK Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezli
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
İLYAS DOĞAN İşletme
BURCU YÜCE Lojistik Yönetimi (İngilizce)
MELİKE DUMAN Lojistik Yönetimi (İngilizce)
NUR ETYEMEZ Uluslararası Ticaret (İngilizce)
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
NESLİHAN ERDOĞAN Mimarlık
ŞEVVAL DEMET Mimarlık
SİMAY SEVİNÇ Mimarlık
YUNUS BERK TELTİK Yazılım Mühendisliği
     
Sanat ve Tasarım Fakültesi 
BİRNAZ BENGİSU CIRIT Çizgi Film ve Animasyon
İREM HASRET SANCAKTUTAN Dijital Oyun Tasarımı
TAHA FURKAN ERTÜRK Dijital Oyun Tasarımı
ALİ CEMRE TARHAN Dijital Oyun Tasarımı
BERKCAN CİBOĞLU Dijital Oyun Tasarımı
ZEYNEP NAZ AKBULUT Dijital Oyun Tasarımı
SEYFULLAH ÇAPKIN Dijital Oyun Tasarımı
NAZMİYE ELİF PAJO Dijital Oyun Tasarımı
SENA ERDEM Gastronomi ve Mutfak Sanatları
BERKAY GÜNSELİ Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ZEYNEP TATAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
BÜŞRA ÖZKASAPOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZLEM DİNDAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZNUR ESEN Gastronomi ve Mutfak Sanatları
GÖZDE SORARLI Grafik Tasarımı
RÜMEYSA YILDIZ Grafik Tasarımı
ERVANUR UC Grafik Tasarımı
AYŞE RÜMEYSA KAYAN Grafik Tasarımı
DİLARA KARAKAYA Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
CANSU BOZKURT Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
ZEYNEP USLU Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
ŞEYMA MARANGOZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
POLATHAN UFUK ŞANLIOĞLU İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BAHAR YAĞMUR SİNANOĞLU İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BURCU MERSİN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BEYZA YILMAZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
SENA NUR SÜNGER İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
YASEMİN AY İletişim Tasarımı
BÜŞRA ÇEKİLİ İletişim Tasarımı
ELİF EYLEM BALTACI Radyo,Televizyon ve Sinema
DOĞA FERAY BAKTEMUR Radyo,Televizyon ve Sinema
Sosyal Bilimler Fakültesi
GİZEM ÇABUKEL Psikoloji
ZEYNEP ÇELİK Psikoloji
MEHTAP YİLDİRİM Psikoloji
HİLAL KAYA Psikoloji
LALE CERRAHOĞLU Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
     
Sivil Havacılık Yüksekokulu
SUDE TEMEL Havacılık Yönetimi (İngilizce)
     
Yabancı Diller Yüksekokulu
YİĞİT IŞIK İngilizce Hazırlık (Lojistik Yönetimi (İngilizce))
İREM ARAS İngilizce Hazırlık (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri)
İREM ALEYNA DEVELİ İngilizce Hazırlık (İşletme Mühendisliği (İngilizce))
HASRET NUR URAL İngilizce Hazırlık (Havacılık Yönetimi (İngilizce))
ALEYNA BALTACI İngilizce Hazırlık (Havacılık Yönetimi (İngilizce))
SAMET SALİH TÜRK İngilizce Hazırlık (Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce))
AHMET ERGİN İngilizce Hazırlık (İşletme (İngilizce))
EREN ERSOY İngilizce Hazırlık (Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce))
BURAK TOMBAŞ İngilizce Hazırlık (Havacılık Yönetimi (İngilizce))
OĞUZ EREN UYGUR İngilizce Hazırlık (Havacılık Yönetimi (İngilizce))
EFE DEMİR İngilizce Hazırlık (Yazılım Mühendisliği)
SERRA YILDIZ İngilizce Hazırlık (Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce))
GÜLHATUN ÇİÇEK İngilizce Hazırlık (Havacılık Yönetimi (İngilizce))
CEYLAN ÖNLEK İngilizce Hazırlık (Dış Ticaret (İngilizce))
SUDE TUNÇEL İngilizce Hazırlık (Dış Ticaret (İngilizce))
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu
DOĞUKAN KARABULUT Deniz ve Liman İşletmeciliği
BERKAY ASLANCAN Dış Ticaret
MERVE ORAKCI Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
MEHMET KESİKTAŞ Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
ECEM ERMİN Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
EDA ÖZYURT Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
BARIŞ DAŞDEMİR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
BULUT METE ERÇEK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
ESRA DİKBIYIK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
KEMALETTİN KAHRAMAN Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
Meslek Yüksekokulu
DUYGU BEYAZAY Ameliyathane Hizmetleri
TUĞBA İNANOĞLU Ameliyathane Hizmetleri
DENİZ BAYGIN Ameliyathane Hizmetleri
RUBAR DENİZ BALKA Aşçılık
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Aşçılık
MERVE ALİOĞLU Aşçılık
SILA AYDIN Aşçılık
RUVEYDANUR ABAYLI Aşçılık
ŞEYMA EZGİ ŞEKEROĞLU Aşçılık
BURAK ÖZTÜRK Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BURHAN ÖZŞAHİNOĞLU Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BERKAY ŞENTÜRK Bilgisayar Programcılığı
EDANUR GÖKBORA Bilgisayar Programcılığı
SELEN MACARA Çocuk Gelişimi
SEDA UZUN Çocuk Gelişimi
BÜŞRA DEMİR Çocuk Gelişimi
SÜHEYLA ERKAYA Çocuk Gelişimi
YASEMİN EYLÜL GERGER Fizyoterapi
EMİNE DERİN Fizyoterapi
ÖMER GERGER Fizyoterapi
DİLAN POLAT Fizyoterapi
ELİF YAR Fizyoterapi
MELTEM ATİK Fizyoterapi
AMİNE KÜBRA GÜNEN Fizyoterapi
DENİZ BALA Grafik Tasarımı
FATIMA İKİZ İç Mekan Tasarımı
GAMZE GÜNAY İç Mekan Tasarımı
BENİAN DINGIRDAN İç Mekan Tasarımı
NECİBE EBRAR KARALİ İç Mekan Tasarımı
MEHMET EMİN KILIÇ İç Mekan Tasarımı
ŞEYMANUR KAYA İç Mekan Tasarımı
CEYDA ÇAKIR İç Mekan Tasarımı
DİLARA UŞAR İlk ve Acil Yardım
HİLAL ATEŞLİ İlk ve Acil Yardım
NİLSU KAVÇAKALLI Medya ve İletişim
MELİKE NUR BAHADIR Odyometri
EMRAH SANIK Odyometri

Bu içerik 05/03/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.