Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimiz ile Online Tercih Danışmanlığı Başladı!

Sosyal mesafemizi koruduğumuz, zorunlu olmadıkça temastan kaçındığımız bugünlerde buluşma platformlarımıza “Online Tercih Danışmanlığı”nı da ekledik.

1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Üniversitemizin Aday Öğrenci İlişkileri Ekibi ile görüntülü olarak gerçekleştireceğiniz online tercih danışmanlığı hizmetimiz ile önlisans, lisans programlarımız ve tercihleriniz hakkındaki tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

“Online Tercih Danışmanlığı” hizmetimiz hafta içi her gün 10.00-16.00 saatleri arasında randevulu olarak gerçekleştirilecektir.

“Online Tercih Danışmanlığı” için randevu oluşturmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Formda Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimiz görüşmek istediğiniz günü ve saati belirtmeniz gerekmektedir. Ekibimiz görüşme saatinden biraz önce telefonla irtibata geçerek online platformda buluşmayı sağlayacaktır.

Bize WhatsApp’tan Sor!

Önlisans, lisans programlarımız ve tercihleriniz hakkındaki tüm sorularınızı +90 530 230 52 46 numaralı WhatsApp hattımızdan da iletebilirsiniz. Aday Öğrenci İlişkileri Ekibimiz sorularınızı hemen yanıtlayacaktır.

Bu içerik 20/07/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.