Sanat ve Tasarım Fakültesi Yılsonu Sanal Karma Sergisi

Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından gerçekleştirilen 2019-2020 Yıl Sonu karma Sergisi Covid-19 Küresel Salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Dijital Oyun Tasarımı Bölümü’nün desteği ile bu yıl Beykoz Üniversitesi Sanal Galeri’de dijital ortama taşındı.

Sanal Karma Sergi Dr. Öğr. Üyesi Merva Kelekçi Olgun, Dr. Öğr. Üyesi Simin Gerçek, Öğr. Gör. Ahmet Börekçi, Dr. Öğr. Üyesi Bihter Erdem Okumuş, Dr. Öğr. Üyesi, Ahu Samav Uğursoy, Prof. Dr. Selçuk Hünerli, Doç. Dr. Pınar Seden Meral,  Dr. Öğr. Üyesi Hülya Küpçüoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Ebru Acar Taralp, Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Sözen Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Kunt, Dr. Öğr. Üyesi Selen Çalık Bedir, Öğr. Gör. Devrim Demiral ve Öğr. Gör. Çise Gökçe’nin özverili çalışmalarıyla hazırlandı.

Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Sanal Karma Sergisinde: Çizgi Film ve Animasyon, Dijital Oyun Tasarımı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik Tasarımı, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğrencilerinin çalışmaları sanal ortamda izlenmeye açıldı. Pandemi dolayısıyla uzaktan eğitimle ders yapılan bu dönemde öğrencilerin farklı kategorilerdeki çalışmaları sergi içinde yer alıyor.

Bu içerik 20/07/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.