2020 Bahar Yarıyılı Onur Listeleri

2019-2020 Bahar Yarıyılında gösterdikleri başarı sonucunda Rektörlük, Dekanlık, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri Onur Listelerine girmeye hak kazanan öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimizi ve onların başarılarına katkısı olan değerli hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Her dönemin sonunda gerçekleştirdiğimiz onur listelere giren öğrencilerimizin başarı belgesi taktim töreni bu yıl Covid-19 tedbirleri nedeniyle ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.

REKTÖRLÜK ONUR LİSTESİ

Lisansüstü Programlar Enstitüsü

OĞUZ YILDIRIM İşletme Tezsiz
SONYA SULTAN İşletme Tezsiz
MİNE ÇELİK İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
EBRU ÇETİNKAYA İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
HALİL TÜRKMEN İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
ERKAN ÖZER İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
SEDA AKSOY İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
HATİCE HAVVA UÇAR İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
FATMANUR GÖKÇE İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
TEMİRAĞA DEMİR İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

İLYAS DOĞAN İşletme
EDANUR KILIÇ İşletme
ECE NUR KURT Lojistik Yönetimi (İngilizce)
BURCU YÜCE Lojistik Yönetimi (İngilizce)
ATİLLA ULAŞ ÖZEN Lojistik Yönetimi (İngilizce)
ECE NUR KURT Uluslararası Ticaret (İngilizce)
ATİLLA ULAŞ ÖZEN Uluslararası Ticaret (İngilizce)
NAZYM YEMBERGENKYZY Uluslararası Ticaret (İngilizce)

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

AYŞIL SIMGE KARACAN Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

Sanat ve Tasarım Fakültesi 

SUDENUR KASAP Çizgi Film ve Animasyon
İCLAL İNCİ Çizgi Film ve Animasyon
İREM HASRET SANCAKTUTAN Dijital Oyun Tasarımı
AYŞE RÜMEYSA KAYAN Grafik Tasarımı
KARDELEN ÖZGÜVEN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
BURCU MERSİN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
ŞEYMA MARANGOZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
MÜNEVVER OKUR İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
YASEMİN AY İletişim Tasarımı
BORAN KANŞAT GÖKTAŞ İletişim Tasarımı
BÜŞRA ÇEKİLİ İletişim Tasarımı
DOĞA FERAY BAKTEMUR Radyo,Televizyon ve Sinema
ELİF EYLEM BALTACI Radyo,Televizyon ve Sinema

Sosyal Bilimler Fakültesi

MERVE İREM YILDIZ Psikoloji
NESLİHAN KABA MART Psikoloji
YAPRAK APAY Psikoloji
ERVANUR ÇAĞDA YAVUZ Psikoloji
EZGİ TAŞKIRAN Psikoloji
BERA KILIÇ Psikoloji
GİZEM ÇABUKEL Psikoloji
MENSURE ECE YILDIRIM Psikoloji
ELİF BUSE ŞANLIER Psikoloji
EFTELYA MİNUZ Psikoloji
İREM SALİHA DİZİN Psikoloji

Sivil Havacılık Yüksekokulu

BERİTAN TATAR Havacılık Yönetimi (İngilizce)
SİMGE HİÇDURMAZ Havacılık Yönetimi (İngilizce)

Yabancı Diller Yüksekokulu

SELİM AYTAÇ İngilizce Hazırlık/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

ÖZGE AKYOL Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
EMİRHAN YOLCU Lojistik
RABİA ASLAN Lojistik (Uzaktan Eğitim)
EMİRHAN YOLCU Raylı Sistemler İşletmeciliği
RABİA YAREN AKSOY Raylı Sistemler İşletmeciliği
MUHAMMED MUSTAFA ACAR Raylı Sistemler İşletmeciliği
DOĞUHAN TÜRKOĞLU Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
DENİZ ONUR PEKACAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
ENES NECDET ÖZTÜRK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
MEHMET DOĞUKAN GÜNEY Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
BARTU YURDUM Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)

Meslek Yüksekokulu

HATİCE PARLAK Ağız ve Diş Sağlığı
ŞEYMANUR BAYRAM Ameliyathane Hizmetleri
DENİZ BAYGIN Ameliyathane Hizmetleri
SILA AYDIN Aşçılık
ADEM ULAŞ KULAKSIZOĞLU Bilgi Güvenliği Teknolojisi
EMİRHAN ÇİFÇİ Bilgi Güvenliği Teknolojisi
DİLARA YILDIZ Çocuk Gelişimi
SÜHEYLA HAMAMCIOĞLU Çocuk Gelişimi
İLAYDA NUR AKBAŞ Diyaliz
BAHRİYE GEVEZE Diyaliz
CANSU BAYAT Fizyoterapi
İSMİHAN BÜŞRA SANCAKTUTAN Fizyoterapi
ELİF KAYIŞ Medya ve İletişim
CENGİZHAN GÜLTEKİN Medya ve İletişim
KADER ŞEN Odyometri
AYŞEGÜL YAVUZ Odyometri
AYDANUR ACER Optisyenlik
ÖZNUR BİLİR Optisyenlik
SAHURE MACİT KALDI Sosyal Hizmetler
DİLARA KIZILKAYA Sosyal Hizmetler
AYŞEGÜL YAVUZ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
EDANUR KOÇ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
KIYMET NAZLI ERDUR Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
SUDE AYYILDIZ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
NURCAN GÜNDÜZ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

DEKAN/MÜDÜR ONUR LİSTESİ

Lisansüstü Programlar Enstitüsü

ORHAN ÇOMA İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
AYSU KIZILAY İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
YUNUS EMRE DEMİR İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
İREM NUR KAYNARCI İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
BEGÜM KARAGÜNEY İşletme Tezsiz
FURKAN OĞUZ İşletme Tezsiz
MEHMET BERKE ŞAHİNER İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
NECLA AŞAN İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
SELAMİ BERK DOĞAN İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
MELİH TAHA TEPE İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
MESUT KELEPİRCİOĞLU İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
MERT BİRGİ İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
ŞAHİN ERGÜNYER İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
SUAT KATAR İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
ALİ EMRE ARKOÇ İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
RAMAZAN DEMİRTAŞ İşletme Uzaktan Eğitim Tezsiz
AYBERK AYTEKİN AKYÜZ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
HANDE NUR ARAS Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz
AYNUR UZUN Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz
MESUT ÇELİK Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzaktan Eğitim Tezsiz

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

ELİF BAŞ Uluslararası Ticaret (İngilizce)

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

NESLİHAN ERDOĞAN Mimarlık
ÖMER FARUK AYKAÇ Mimarlık
ŞEVVAL DEMET Mimarlık
BAŞAK AHLAT Yazılım Mühendisliği
METİN TOPCUOGLU Yazılım Mühendisliği
FURKAN TÜRKMEN Yazılım Mühendisliği
YUNUS BERK TELTİK Yazılım Mühendisliği

Sanat ve Tasarım Fakültesi 

BİRNAZ BENGİSU CIRIT Çizgi Film ve Animasyon
MELİHŞAH ÇETİNKAYA Çizgi Film ve Animasyon
ELİF DAĞAŞAN Çizgi Film ve Animasyon
ZEYNEP KARAOĞLAN Dijital Oyun Tasarımı
TAHA FURKAN ERTÜRK Dijital Oyun Tasarımı
DİLAN YİĞİT Dijital Oyun Tasarımı
GÜLDEN KARAKAN Dijital Oyun Tasarımı
TOLGA YANIK Dijital Oyun Tasarımı
MUSTAFA OZAN EKŞİOĞLU Dijital Oyun Tasarımı
ZEYNEP NAZ AKBULUT Dijital Oyun Tasarımı
ALİ CEMRE TARHAN Dijital Oyun Tasarımı
BÜŞRA ÖZKASAPOĞLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ZEYNEP TATAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
SENANUR PINAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
MUSTAFA KELEŞ Gastronomi ve Mutfak Sanatları
SENA ERDEM Gastronomi ve Mutfak Sanatları
FEYZA NUR BİÇER Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ÖZLEM DİNDAR Gastronomi ve Mutfak Sanatları
DİLEK DELİBAŞ Gastronomi ve Mutfak Sanatları
SERAP ASLIHAN ŞAHİN Gastronomi ve Mutfak Sanatları
MUHAMMED FURKAN AYDIN Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ŞUHEDA YANGINCI Grafik Tasarımı
BÜKRE EYLEM ÖZDEMİR Grafik Tasarımı
ELİF İREM ERDEMİR Grafik Tasarımı
SEMİH DEMİRCAN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
ŞEVVAL YAVUZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
RÜVEYDE MERMER İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
ELVAN YILMAZ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
POLATHAN UFUK ŞANLIOĞLU İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
GÜLHAN SAKARYA İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
AYSU ÖZGÜLER İletişim Tasarımı ve Yeni Medya
KARDELEN BUCUK Radyo,Televizyon ve Sinema

Sosyal Bilimler Fakültesi

MEHTAP YİLDİRİM Psikoloji
ALEYNA ÖZYURT Psikoloji
LEYLA ALEYNA AVCI Psikoloji
İSA OKUL Psikoloji
CANSU YAŞAR Psikoloji
ELİF KIRAT Psikoloji
HİLAL KAYA Psikoloji
AYŞENUR BULAT Psikoloji
ŞİMAY TUTKU CEYHAN Psikoloji
YEŞİM SATI Psikoloji
GÜLSÜM ATAKURU Psikoloji
MEHMET ŞAHİN Psikoloji
ZEYNEP ÇELİK Psikoloji
ÇAĞLA ÇALIŞIR Psikoloji
HACER ŞEYMA TOK Psikoloji
MUSTAFA YILDIZ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
LALE CERRAHOĞLU Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)

Sivil Havacılık Yüksekokulu

TAMER ANAÇARDI Havacılık Yönetimi (İngilizce)

Yabancı Diller Yüksekokulu

EREN ERSOY İngilizce Hazırlık/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
KUDRET KABA İngilizce Hazırlık/Havacılık Yönetimi (İngilizce)
HİLAL IŞIK İngilizce Hazırlık/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
TARIK SUNA İngilizce Hazırlık/Havacılık Yönetimi (İngilizce)
İREM ALEYNA DEVELİ İngilizce Hazırlık/İşletme Mühendisliği (İngilizce)
AHMET ERGİN İngilizce Hazırlık/İşletme (İngilizce)
SAMET SALİH TÜRK İngilizce Hazırlık/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
YİĞİT IŞIK İngilizce Hazırlık/Lojistik Yönetimi (İngilizce)
ALEYNA BALTACI İngilizce Hazırlık/Havacılık Yönetimi (İngilizce)
ALPER DEMİR İngilizce Hazırlık/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
MUHAMMET SALİH KALENDER İngilizce Hazırlık/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
BURAK TOMBAŞ İngilizce Hazırlık/Havacılık Yönetimi (İngilizce)
ERDEM ÖZATA İngilizce Hazırlık/Lojistik Yönetimi (İngilizce)
GÜLHATUN ÇİÇEK İngilizce Hazırlık/Havacılık Yönetimi (İngilizce)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

DOĞUKAN KARABULUT Deniz ve Liman İşletmeciliği
ÖZGÜR YEŞİLYURT Deniz ve Liman İşletmeciliği
MELİH BEDİRHAN DOĞAN Dış Ticaret
KAAN KOÇ Dış Ticaret
BUSE ÇİÇEK Lojistik
ENES UZUNLAR Lojistik
FURKAN DEDEOĞLU Lojistik
SABİHA KAYA Lojistik
NESLİHAN TAŞKIRAN Lojistik
SEVİLAY AZER Raylı Sistemler İşletmeciliği
SAMET ŞAHİN Raylı Sistemler İşletmeciliği
OĞUZHAN DURAK Raylı Sistemler İşletmeciliği
MELİS TEKİN Raylı Sistemler İşletmeciliği
ENES ÜNLÜ Raylı Sistemler İşletmeciliği
ÖMER FARUK KARATAŞ Raylı Sistemler İşletmeciliği
KADİR EMİN SELVİ Raylı Sistemler İşletmeciliği
ONUR KONAÇOĞLU Raylı Sistemler İşletmeciliği
ENES METE Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
FURKAN KAVRAZ Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
ECEM ERMİN Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
İBRAHİM ALTUNBAY Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
MERT ALİ AKYOL Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
CEMAL GÖKHAN KAVRAZ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
ESRA BOLLAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
ERKAN BAĞLAR Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)

Meslek Yüksekokulu

ZEHRANUR İNCİ Ağız ve Diş Sağlığı
ŞAKİR ÇİLEK Ağız ve Diş Sağlığı
NAZLI KAVURT Ameliyathane Hizmetleri
HASRET ZEHRA ZORBA Ameliyathane Hizmetleri
ÜMİT SAVUN Ameliyathane Hizmetleri
CANER CAN GÖGCE Ameliyathane Hizmetleri
MUHAMMED YASİN ÇAVDAR Bilgi Güvenliği Teknolojisi
ŞEYMA MISRA İNCİ Bilgisayar Programcılığı
BERKAY ŞENTÜRK Bilgisayar Programcılığı
ERAY CAM Bilgisayar Programcılığı
FURKAN TOMBAŞ Bilgisayar Programcılığı
EREN ÇAKAR Bilgisayar Programcılığı
SELEN MACARA Çocuk Gelişimi
BÜŞRA DEMİR Çocuk Gelişimi
GÜLBAHAR GÜVEN Diyaliz
ŞULENUR ÖZTÜRK Diyaliz
KADER ÖZDEMİR Diyaliz
SULTAN DORUK Diyaliz
ELİF YAR Fizyoterapi
İREM ECEVİT Fizyoterapi
GİZEM TALUK Görsel İletişim
BENİAN DINGIRDAN İç Mekan Tasarımı
AYFER UYAR İlk ve Acil Yardım
HATİCE PARLAK İlk ve Acil Yardım
ÖMER KOÇ İlk ve Acil Yardım
ASUMAN YÜNÜS İlk ve Acil Yardım
HÜSEYİN YAVAŞ İlk ve Acil Yardım
SEMA KOLİVAR İlk ve Acil Yardım
İBRAHİM KARAASLAN İlk ve Acil Yardım
ZÜLEYHA SEVİM İlk ve Acil Yardım
SEZER SADIKOĞLU İş Sağlığı ve Güvenliği
SAMED AKÇA İş Sağlığı ve Güvenliği
ALEYNA SİVRİ Medya ve İletişim
NİLSU KAVÇAKALLI Medya ve İletişim
BERKE TUNÇER Mimari Restorasyon
GİZEM MİDİLLİ Odyometri
ÜMİT SAVUN Odyometri
ALEYNA SAADET SOLAK Odyometri
ŞEYDA PINAR AKÇA Sosyal Hizmetler
ÖZNUR ŞAHİN Sosyal Hizmetler
MUSTAFA SABRİ SÖNMEZ Sosyal Hizmetler
GİZEM KISIK Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
MELİSA GENGÖNÜL Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
BÜŞRA IŞIK Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
AYŞE TUFAN Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
SEVCAN ÖNER Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Bu içerik 17/07/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.