Beykoz Üniversitesi 2019-2020 Yılı Mezuniyet Dereceleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılı sonunda önlisans programlarından mezun olan ve dereceye giren öğrencilerin listesi aşağıdaki gibidir.

Mezunlarımızı ve onların başarılarına katkısı olan değerli hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ 2019-2020 YILI MEZUNİYET DERECELERİ
ÜNİVERSİTE BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜLERİ
Adı  Soyadı  Derece Meslek Yüksekokulu Program Adı 
BAHRİYE GEVEZE Üniversite 1.si Meslek Yüksekokulu Diyaliz
İREM KÖSE Üniversite 2.si Meslek Yüksekokulu Aşçılık
FATİH MAHMUD KOÇ Üniversite 3.sü Meslek Yüksekokulu Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Üniversite 3.sü Meslek Yüksekokulu Aşçılık

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR ENSTİTÜSÜ BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜLERİ
Adı  Soyadı  Derece Enstitü Program Adı 
NİL MADİ Lisansüstü Programlar Enstitüsü 1.si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
DİLEK KIZILTÜRK Lisansüstü Programlar Enstitüsü 2.si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İşletme Tezsiz
SİNEM SEVER Lisansüstü Programlar Enstitüsü 3.sü Lisansüstü Programlar Enstitüsü İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR ENSTİTÜSÜ PROGRAM BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜLERİ
Adı  Soyadı  Derece Enstitü Program Adı 
NİL MADİ Program 1. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
SİNEM SEVER Program 2. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
TURAN OĞUZ KORKMAZ Program 3. sü Lisansüstü Programlar Enstitüsü İş ve Örgüt Psikolojisi Tezsiz
DİLEK KIZILTÜRK Program 1. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İşletme Tezsiz
ELİF TALİOĞLU Program 2. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü İşletme Tezsiz
SEDA KAZANCI Program 3. sü Lisansüstü Programlar Enstitüsü İşletme Tezsiz
MUSTAFA FARUK MİRHANOĞULLARI Program 1. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
SABRİ ERGENECOŞAR Program 2. si Lisansüstü Programlar Enstitüsü Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz
ZEYNEL ABİDİN KINIK Program 3. sü Lisansüstü Programlar Enstitüsü Uluslararası Ticaret ve Lojistik Tezsiz

MESLEK YÜKSEKOKULLARI BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜLERİ
Adı  Soyadı  Derece Meslek Yüksekokulu Program Adı 
BAHRİYE GEVEZE Meslek Yüksekokulu 1.si Meslek Yüksekokulu Diyaliz
İREM KÖSE Meslek Yüksekokulu 2.si Meslek Yüksekokulu Aşçılık
FATİH MAHMUD KOÇ Meslek Yüksekokulu 3.sü Meslek Yüksekokulu Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Meslek Yüksekokulu3.sü Meslek Yüksekokulu Aşçılık
MERVE ÇELİK Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SERTAP SAĞHAN Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GÜL KAÇMAZ Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

MESLEK YÜKSEKOKULLARI PROGRAM BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜLERİ
Adı  Soyadı  Derece Meslek Yüksekokulu Program Adı 
TUĞBA İNANOĞLU Program 1.si Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri
DUYGU BEYAZAY Program 2.si Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri
YAREN SENA NUR GENÇ Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri
İREM KÖSE Program 1.si Meslek Yüksekokulu Aşçılık
BÜŞRA BERİL KÖKSALAN Program 2.si Meslek Yüksekokulu Aşçılık
SEVİLAY ULAŞ Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Aşçılık
FATİH MAHMUD KOÇ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BARAN ÇELİKEL Program 2.si Meslek Yüksekokulu Bilgi Güvenliği Teknolojisi
BURHAN ÖZŞAHİNOĞLU Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Bilgi Güvenliği Teknolojisi
EREN ÇAKAR Program 1.si Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı
GÜNEY BAYDEMİR Program 2.si Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı
OKAN KUKUL Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı
RABİA YILMAZ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi
DİLAN MERSİN Program 2.si Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi
SEDA UZUN Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi
YASİN ALAY Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Deniz ve Liman İşletmeciliği
EGECAN DEMİR Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Deniz ve Liman İşletmeciliği
ÖZGÜR YEŞİLYURT Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Deniz ve Liman İşletmeciliği
ZİŞAN BEŞİR Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret
AYŞEGÜL ŞAHİN Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret
KAAN KOÇ Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret
KEVSER ERCAN Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
YUNUS EMRE EYÜP Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
ÖZGE AKYOL Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret (Uzaktan Eğitim)
BAHRİYE GEVEZE Program 1.si Meslek Yüksekokulu Diyaliz
İLAYDA NUR AKBAŞ Program 2.si Meslek Yüksekokulu Diyaliz
UMUT GEVEZE Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Diyaliz
GİZEM TURGUT Program 1.si Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi
KADER GÜLER Program 2.si Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi
BEYZA SUBAŞI Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi
ÖMER GERGER Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi
GAREN CANOĞLU Program 1.si Meslek Yüksekokulu Görsel İletişim
GİZEM TALUK Program 2.si Meslek Yüksekokulu Görsel İletişim
CANER KARATAŞ Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Görsel İletişim
DENİZ BALA Program 1.si Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı
MERVE YILMAZ Program 2.si Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı
ALEYNA KABAKCI Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı
BURÇAK YILMAZ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım
RABİA GÜNTEPE Program 2.si Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım
GÜLŞAH GENÇ Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hava Lojistiği
EDA ÖZYURT Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hava Lojistiği
HAKAN VURAL Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hava Lojistiği
NECİBE EBRAR KARALİ Program 1.si Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı
FATIMA İKİZ Program 2.si Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı
MİTHAT FATİH OLMUŞTUR Program 3.sü Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı
RABİA DÖNE POYRAZ Program 1.si Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
DİLARA UŞAR Program 2.si Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
TUBA IRGAT Program 3.sü Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
AHMET EKREM YAVUZ Program 1.si Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği
ZERRİNAY KILIÇ Program 2.si Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği
SAMED AKÇA Program 3.sü Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği
ENES UZUNLAR Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik
ONUR CAN KARAKÜTÜK Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik
MERVE BİLGİN Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik
SEMİH GARAN Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (İngilizce)
TAYFUN SAVAŞ Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (İngilizce)
İSMAİL FURKAN GÖNÜL Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (İngilizce)
BÜNYAMİN YILDIRIM Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (Uzaktan Eğitim)
EMRAH İNCE Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (Uzaktan Eğitim)
ZEYNEP AKYÜZ Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Lojistik (Uzaktan Eğitim)
ELİF KAYIŞ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim
ALEYNA SİVRİ Program 2.si Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim
İBRAHİM KONANÇ Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim
HÜSEYİN YALAVAÇ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon
ASLI ÇETİNKAYA Program 2.si Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon
ALİ AKSU Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon
KADER ŞEN Program 1.si Meslek Yüksekokulu Odyometri
AYŞEGÜL YAVUZ Program 2.si Meslek Yüksekokulu Odyometri
NAZLI AKTEMUR Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Odyometri
SEVİLAY AZER Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler İşletmeciliği
OĞUZHAN DURAK Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler İşletmeciliği
ENES ÜNLÜ Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler İşletmeciliği
KADİR EMİN SELVİ Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler İşletmeciliği
EDA ÖZYURT Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
İREM UMUT Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
BETÜL SAYAN Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
MERVE ÇELİK Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
SERTAP SAĞHAN Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
GÜL KAÇMAZ Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
KEMALETTİN KAHRAMAN Program 1.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
ECEM BORA Program 2.si Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
MUSTAFA MERT KARAAĞIL Program 3.sü Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
DİLARA KIZILKAYA Program 1.si Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler
ÖZNUR ŞAHİN Program 2.si Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler
AYŞENUR OKUTAN Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler
NURCAN GÜNDÜZ Program 1.si Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
ZELİHA AĞAOĞLU Program 2.si Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
ERVA MERMER Program 3.sü Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Bu içerik 09/08/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.