2020 - 2021 Güz Yarıyılı Online Derslere Katılım

Sevgili öğrencilerimiz,

2020-2021 Güz yarıyılı eğitim-öğretim dönemi 12 Ekim 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır. Güz yarıyılında Uzaktan Eğitim modeli ile gerçekleşecek olan derslerinize ve asenkron içeriklerinize OnlineBeykoz sistemi http://online.beykoz.edu.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimizin OnlineBeykoz sistemine girmeleri için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • UE Sistemi Giriş Sayfası: http://online.beykoz.edu.tr
  • Kullanıcı Adı: OİS’te kullanılan kullanıcı adı (https://ois.beykoz.edu.tr/)
  • Şifre: OİS’te kullanılan şifre
  • Beykoz Mail Hesabınız: https://mail.google.com/ üzerinden adsoyad@ogrenci.beykoz.edu.tr
  • Mail Şifreniz: OİS’te kullanılan şifre (Şifrenizi bilmiyorsanız OİS üzerinden ‘Parolamı Unuttum’ ile değiştirebilirsiniz.)

Ders programı Öğrenci İşleri Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

OnlineBeykoz’a giriş ve canlı dersler için gerekli olan Zoom uygulamasının kurulumu ile ilgili bilgilendirici videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Hepinize başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz. Derslere ulaşım ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için uzem@beykoz.edu.tr e-posta adresi üzerinden Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.


Dear students,

The 2020-2021 Fall semester will start on October 12, 2020. You can access your courses and asynchronous content that will be given with the Distance Education model in the fall semester on the OnlineBeykoz system http://online.beykoz.edu.tr.

The login information for our students to login the system for the first time is as follows:

  • UE (Distance Education) system login page: http://online.beykoz.edu.tr
  • Username: Username used in OIS (https://ois.beykoz.edu.tr/)
  • Password: Password used in OIS
  • Your Beykoz Mail Account: via https://mail.google.com/ namesurname@ogrenci.beykoz.edu.tr
  • Your Mail Password: Password used in OIS (If you do not know your password, you can change it with 'Forgot My Password' on OIS.)

Course Programme will be announced by the Student Affairs.

Below you can find informative videos about the introduction of OnlineBeykoz and the installation of the Zoom application required for live courses.

For all your questions and problems regarding access to courses, you can contact the Distance Education Research and Application Center via uzem@beykoz.edu.tr e-mail address.

We wish you all a successful academic year.

Bu içerik 08/10/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.