Online Derslere Katılım

Sevgili Öğrencilerimiz,

2021-2022 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 18 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim öğretimin; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online olacağı), karma (yüz yüze ve online) ve seyreltilmiş karma eğitim modelleri kullanılarak yürütülmesi planlanmıştır. Bu planlama ile amaçlanan, sınıflardaki öğrenci sayılarını sosyal mesafe korunacak ölçüde azaltmak ve yüz yüze eğitimin sürdürülebilir olmasını sağlamaktır. 

Online dersler “Zoom” üzerinden yürütülecektir. Ayrıca bu dersler üniversitemizin uzaktan eğitim platformu “OnlineBeykoz” aracılığıyla ders içeriği zenginleştirilmiş asenkron materyaller (ders notları, seslendirilmiş sunum, powerpoint, video, makale, podcast, pdf kaynaklar vb.) ile de desteklenecektir. Derslerin yüz yüze ya da online olacağı bilgisi öğrencimizin bulunduğu gruba göre ders programı açıklandığında belirtilmiş olacaktır.

Zoom üzerinden yapılacak online derslerinize de OnlineBeykoz Sistemi http://online.beykoz.edu.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Öğrencilerimizin OnlineBeykoz sistemine girmeleri için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir:


Zoom’da Öğrenci Maili ile Oturum Açma

Öğrenci e-posta adresiniz ile Zoom'a giriş yaparken uygulamanız gereken adımları buradan inceleyebilirsiniz.


OnlineBeykoz’a giriş ve canlı dersler için gerekli olan Zoom uygulamasının kurulumu ile ilgili bilgilendirici videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Derslere ulaşım ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için uzem@beykoz.edu.tr e-posta adresi üzerinden Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hepinize başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz.


Dear students,

2021-2022 Fall Semester will start on October 18, 2021.  In all our programs, education and training have been planned to be carried out using face-to-face, hybrid (some courses will be fully online), blended (face-to-face and online), and reduced blended education models. The aim of this planning is to reduce the number of students in the classrooms to the extent that social distance is maintained and to ensure that face-to-face education is sustainable.

Online courses will be conducted via "Zoom". In addition, these courses will be supported with asynchronous materials that provide enriched course content (lecture notes, audio presentations, powerpoints, videos, articles, podcasts, pdf resources, etc.) through our university's distance education platform "OnlineBeykoz".

You can also access your zoom classes on OnlineBeykoz System http://online.beykoz.edu.tr

The log in information for our students to log in to the system is as follows:

Course Programme will be announced by the Student Affairs. 

Below you can find informative videos about the introduction of OnlineBeykoz and the installation of the Zoom application required for live courses.

 

For all your questions and problems regarding access to courses, you can contact the Distance Education Research and Application Center via uzem@beykoz.edu.tr e-mail address.

We wish you all a successful academic year.

Bu içerik 14/10/2021 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.