10-16 Ocak 2022 Dersleri Hakkında Duyuru

Sevgili öğrencilerimiz,

Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz Senato Kararımız doğrultusunda 4-7 Ocak 2022 tarihleri arasında uygulamalı dersler hariç tüm dersler çevrim içi (online) yapılmış ve bunun sonucunda Üniversitemizdeki Covid-19 vaka sayılarında önemli ölçüde azalma tespit edilmiştir.  Bu konudaki işbirliğiniz ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

Diğer taraftan İstanbul başta olmak üzere ülkemizde Covid-19’un yeni varyantı Omicron'un yayılma hızı ve oluşturduğu riskler artmaktadır.

Bu durumu göz önünde bulundurarak, Üniversite Senatomuz, çevrim içi (online) derslere geçiş uygulamasının bir hafta daha uzatılmasına ve 10-16 Ocak 2022 tarihleri için geçerli olmak üzere lisansüstü, lisans, önlisans seviyeleri ile hazırlık sınıflarında daha önce sizlere duyurulan uygulamalı derslerin yüz yüze diğer tüm derslerin çevrim içi (online) olarak devam ettirilmesine karar vermiştir.

Sağlıklı günlerde buluşmamız dileklerimizle,


Regarding the Lessons Dated 10-16 January 2022 

Dear Students,

As you may remember, in the light of our University’s Senate decision, all the courses and lessons except for the applied ones were held online for the period of 4-7 January 2022. As a result, the number of Covid-19 cases has gone down significantly throughout the university. We would like to thank you for your cooperation and sensitivity regarding this matter.

Meanwhile Omicron, the latest Covid-19 strain, has been spreading at an increasing rate in Turkey, especially in İstanbul, besides surge in the risks posed by that strain. 

In the light of the current situation described above, our University Senate has opted to extend the deadline for switching to online courses by another week. In other words, the Senate has ruled that the graduate, undergraduate, associate degree courses, including the English preparatory classes, are to continue to be held online for the period of 10-16 January 2022

We hope to meet you all in good health back at school in the future.

Bu içerik 07/01/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.