Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) ile İş Birliği Protokolü İmzalandı

Beykoz Üniversitesi ile Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) arasında iş birliği protokolü imzalandı. İsrafı önleyerek, gezegenin önemli sorunlarından birine çözüm olmaya çalışırken; diğer taraftan insanların temel ihtiyaçlarına ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten ve kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olan TİDER ile 17 Ekim 2022 Pazartesi günü imzalanan protokolle Beykoz Üniversitesi TİDER’in Akademik Partneri oldu. Rektörlük Yerleşkesi Göksu Toplantı Odası’nda düzenlenen törende protokolü TİDER Genel Müdürü Nil Tibukoğlu ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay imzaladı. Toplantıda TİDER Kaynak Geliştirme ve İletişim Müdürü Özlem Kermen Erbaş, Beykoz Üniversitesi Genel Sekreteri M. Murat Şentürk, Genel Sekreter Yardımcıları Melike Tümen ile Göktuğ Özmen, Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Koordinatörü Hande Sağlam, Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı yer aldı.

İki kurum arasında imzalanan iş birliği protokolü; staj olanağı, üniversitelerin araştırma ve bilimsel yayınlarda iş birliği ve eğitim desteğini kapsamakta. Ayrıca yapılan iş birliği ile 1 Şubat 2023 tarihinde TİDER tarafından düzenlenecek olan Gıda Bankacılığı Zirvesi’ne Beykoz Üniversitesi ev sahipliği yapacak.

Bu içerik 17/10/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.