Kükrer A.Ş. ve BBM Food Solutions İş Birliği

Beykoz Üniversitesi ile markalarına, çalışanlarına ve tüm paydaşlarına değer katmayı hedefleyen KÜKRER A.Ş. ve BBM Food Solutions arasında bir iş birliği protokolü imzalandı. 27 Ekim 2022 Perşembe günü Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesinde gerçekleştirilen imza töreninde protokolü KÜKRER A.Ş. ve BBM Food Solutions Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Gülel ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay imzaladı. Protokolle KÜKRER A.Ş. ve BBM Food Solutions çalışanları üniversitenin yüksek lisans, doktora, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi bünyesinde yürütülen programlarda kuruma özel burs haklarından faydalanırken, çocukları da üniversitenin önlisans ve lisans programlarına yerleşmeleri durumunda %10 oranında burs alabilecek.

Protokolün imza töreninde Beykoz Üniversitesi ile BBM Food Solutions arasında olabilecek gelecek dönem projeleri için de görüş alışverişinde bulunurken, üniversitenin Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Lojistik Lisans Programları başta olmak üzere yeni iş birlikleri, ortak projeler ve çok boyutlu ortak çalışmalar için de ilk adımlar atıldı.

Toplantıya KÜKRER A.Ş. ve BBM Food Solutions Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Gülel ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay'ın yanı sıra İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İşletme Bölüm Başkanı Doç Dr. Pınar Acar, Beykoz Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Melike Tümen, Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Koordinatörü Hande Sağlam, Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı katıldı.

Bu içerik 27/10/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.