2022-2023 Güz Yarıyılı Lisans ve Önlisans Ara Sınav Programı

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Güz yarıyılı ara sınav programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lisans ve Önlisans Programları Ara Sınav Programına ulaşmak için tıklayın. (14-20 Kasım 2022)

14-20 Kasım 2022 tarihleri arasında örgün ve uzaktan eğitim programlarında yüz yüze olacak şekilde yapılacaktır.

  1. Sınav programını görüntülemek için ilgili linke tıklayınız. Ardından  “Sınav Programı”, “2022-2023 Güz Dönemi Ara Sınav  Programı” nı seçiniz.
  2. Fakülteler kısmından fakültenizi, Programlar kısmından programınızı, sınıfınızı ve “hafta” seçeneğini seçerek ara butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra ileri butonuna tıklayarak sınav programınızı görüntüleyebilirsiniz. Alttan veya üstten alınan dersler için lütfen dersin ilgili sınıfı seçiniz.
  3. Sınavınıza ait yerleşke ve derslik bilgisi için programda dersinizin üzerine tıklayarak detaylarını kontrol ediniz.
  4. Programda yer alan Derslik kısmında bir dersin birden fazla derslikte görünmesi durumunda hangi sınıfta sınava gireceğiniz bilgisi öğretim elemanlarınız tarafından OİS mesajı olarak sizlere iletilmiş olacaktır.
  5. Ara sınavı “proje veya ödev” teslimi şeklinde olan derslerin tarihleri için öğretim elemanlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yüz Yüze Sınav Esasları;

  1. Sınavlarda öğrenci kimlik kartı kontrolü yapılacağından, öğrencilerin kimlik kartlarını mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir.
  2. Sınavlarda ilk 15 dakika çıkış izni verilmeyeceği için bu süre zarfında gelen öğrenciler sınava kabul edilebilecektir.
  3. Cep telefonlarınızın, akıllı saatlerin ve ders notlarınızın sınav sırasında yanınızda bulunmaması gerekmektedir. Bunun için her sınav salonuna konulan masalara, ders notlarınızın ve akıllı saatler ile telefonlarınızın kapatılmış olarak bırakılması zorunludur. Telefonların ve saatlerin kaybolması, düşmesi, kırılması vb. doğacak zararlardan tamamen sizler sorumlu olacağınız gibi kopyaya teşebbüs ve kopya çekme vb. gibi istenmeyen disiplin olayı ile karşı karşıya kalmamanız için telefonlarınızın ve akıllı saatlerinizin sınav günleri okula hiç getirilmemesi önerilmektedir.

Bu içerik 08/11/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.