Hazırlık Sınıfı Medya Kulübü’nden Anlamlı Kampanya

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hazırlık Sınıfı Medya Kulübü öğrencileri Çubuklu Mahallesindeki ihtiyaç sahibi aileler için anlamlı bir kampanya gerçekleştirdi.
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hazırlık Sınıfı Medya Kulübü öğrencileri Hazırlık sınıfı Koordinatörü Rafet Kayalıoğlu ve Hüma Taş önderliğinde hazırladıkları kampanya ile toplumsal dayanışma ve paylaşımın seçkin bir örneğini göstererek, Beykoz Çubuklu Mahallesindeki aile ve çocuklara mutluluk taşıdı.
Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu’nun da destek verdiği kampanya ile öğrenciler kendi çabaları ile yaklaşık 100 adet giysi ve yiyecek kolisi hazırladı ve bu kolileri ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.
Kampanyanın fikrini ve adımlarını oluşturan, her aşamasında heyecanla ve gönüllü olarak çalışan öğrenciler gururlandırdı.

Bu içerik 15/01/2014 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.