Uzaktan Eğitim Fırsatını Kaçırma: Son Tarih 15 Ocak 2014

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Uzaktan Eğitim “Lojistik” ve “Dış Ticaret” Programlarına katılmak, Önlisans Diploması sahibi olmak için 2014 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi’ne (ÖSYS) başvurmayı unutmayın. Başvurular için son gün 15 Ocak 2014 Çarşamba.
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, en son teknoloji ile uzaktan eğitim altyapısını oluşturmuş ve bu yönde önde gelen eğitim kurumlarından biri olma başarısını göstermiştir. Yüksekokulumuz bünyesinde iki ayrı uzaktan eğitim programı yer almaktadır. Bu programlar “Dış Ticaret” ve “Lojistik”tir.

Dış Ticaret ve Lojistik Programları için geçerli olan ve öğrencilerin zaman ve mekândan bağımsız olarak internet aracılığıyla eğitim hizmetinden yararlandığı Uzaktan Eğitim sistemimiz ile;

  • Öğretim elemanı ve öğrenci “eşzamanlı” veya “zaman bağımsız” olarak çalışabilir.
  • Eğitim almak isteyen, çalıştığı için imkân bulamayan veya başka sebeplerden dolayı okula zam zamanlı devam edemeyen öğrencilere imkân yaratılır.
  • Eğitimde fırsat eşitliği sağlanır, Uzaktan Eğitim öğrencileri, örgün öğretim öğrencileriyle aynı eğitime ve diplomaya sahip olurlar.

Hayatınızı değiştirecek “Uzaktan Eğitim” fırsatını kaçırmamak için 15 Ocak 2014 günü sona erecek 2014 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi’ne (ÖSYS) başvurmayı unutmayın. Başvuru ile ilgili detaylar için www.osym.gov.tr adresini ziyaret edebilir, Yüksekokulumuzdaki programlar ile ilgili 444 25 69’dan Uzaktan Eğitim Koordinatörümüz Önder Yeral’dan (onderyeral@beykoz.edu.tr) bilgi alabilirsiniz.

Bu içerik 13/01/2014 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.