2013-2014 Erasmus Personel Ders Verme Hareketliliği (Staff Mobility for Teaching Assignments-STA) ve Eğitim Alma Hareketliliği (Staff Mobility for Staff Training-STT) Başvuru Duyurusu

2013–2014 Akademik Yılında Yüksekokulumuzun Akademik Personeli Erasmus Ders Verme Hareketliliği (Staff Mobility for Teaching Assignments-STA) kapsamında anlaşmalı olduğumuz yüksek öğrenim kurumlarında ders vermek üzere, Yüksekokulumuzun Akademik veya İdari Personeli Erasmus Eğitim Alma Hareketliliği (Staff Mobility for Staff Training-STT) kapsamında anlaşmalı olduğumuz yükseköğretim kurumlarında veya bir işletmede eğitim almak üzere yurt dışına gönderilecektir. Başvurular Uluslararası Ofisi’e şahsen yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 24 Ocak 2014’dür. Tam ilan metni, Başvuru Formları, Öğretim Planı ve Eğitim Planı Formları’na aşağıdaki belgelerden ulaşabilirsiniz.

2013-2014 ERASMUS PERSONEL DERS VERME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU DUYURUSU

2013-2014 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru Duyurusu

Ek 1 Erasmus Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuru Formu

Ek 1 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru Formu

Ek 2 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Eğitim Planı Formu

Ek 2 Erasmus Personel Ders Verme Hareketliliği Öğretim Planı Formu

Bu içerik 25/12/2013 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.