2022-2023 Bahar Yarıyılı Lisans ve Önlisans Yılsonu Sınav Programı

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Bahar yarıyılı yılsonu sınav programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lisans ve Önlisans Programları Yılsonu Sınav Programına ulaşmak için tıklayın. (1-13 Haziran 2023)

  1. Sınav programını görüntülemek için ilgili linke tıklayınız. Ardından “Sınav Programı”, “2022-2023 Bahar Dönemi Yılsonu Sınav Programı”nı seçiniz.
  2. "Fakülteler" kısmından fakültenizi, "Programlar" kısmından programınızı, sınıfınızı ve hafta seçeneğini seçerek sınav programınızı görüntüleyebilirsiniz. Alttan veya üstten alınan dersler için lütfen dersin ilgili sınıfı seçiniz.
  3. Yılsonu sınavı “proje veya ödev” teslimi şeklinde olan derslerin tarihleri için öğretim elemanlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çevrim İçi (Online) Sınav Esasları;

  1. Sınavlarınıza http://online.beykoz.edu.tr/ adresinden, ilgili dersin içinden ulaşabilirsiniz.
  2. Her sınav ilan edilen saatte başlayacak, sınavlarınız, sorumlu öğretim elemanlarının belirttiği süre kadar açık kalacaktır.
  3. Uzaktan Eğitim sistemimizin işleyişi ile ilgili bütün videolara https://www.beykoz.edu.tr/icerik/2620-egitim-videolari adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
  4. Sınavlarla ilgili belirtilmesi gereken esasları hocalarınız sınava girmeden önceki sayfada belirteceklerdir. Lütfen bu esasları okuyunuz ve sınavınızı tamamladığınızda gönderildiğinden ve teslim edildiğinden emin olunuz.
  5. Lütfen ilan edilen sınav saatinde internetinizin ve bilgisayarınızın çalışır olduğundan emin olunuz. Sınav için sessiz ve uygun bir mekanı tercih ediniz.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Bu içerik 24/05/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.