Şirketlerde Bilgi Teknolojileri ve Bilgi Güvenliği DLP

“Şirketlerde Bilgi Teknolojileri ve Bilgi Güvenliği DLP” etkinliği 14 Aralık 2016 tarihinde Beykoz Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı öğrencilerinin, Mobil Teknolojileri öğrencilerinin ve Beykoz Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmenlerinin ve bölüm hocalarının katılımıyla gerçekleştirilen seminerin konukları Armada Bilgisayar Sistemlerinden Microsoft İş Geliştirme Uzmanı Sayın Safa Sarıca ve Defacto’dan Sistem Uzmanı Sayın Kerim Cantürk oldu.

Etkinliğin ilk bölümünde Kerim Cantürk “Şirketlerde Bilgi Teknolojileri” konusu üzerine bilgi aktarımında bulunurken ikinci bölümde ise Safa Sarıca “Bilgi Güvenliği DLP” konusunda öğrencilerimize bilgilerini aktardı.

Etkinlik sonunda konuklara Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Merve Şahan ve Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Sezer Yıldız tarafından plaket takdim edildi.

Bu içerik 16/12/2016 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.